Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy hónap közben...

Normális, hogy hónap közben extrém mértékben változik a libidóm? (Mindig hasonlóan.)

Figyelt kérdés

Általában középidőben és menzesz előtt/alatt nagyon kívánom (akár napi 2, 2-3 napig), amúgy pedig szinte semennyire sem kívánom a párom. (Szoktuk csinálni ettől függetlenül, mondjuk sokkal ritkábban, mondjuk heti 1x (párom sokáig izgat, amivel jól tudom érezni magam én is, de ha pl olyankor elélvezek, az nekem egy hétre bőven elég, utána még izgatással is nehezen tudok rákoncentrálni a szexre. Fizikai reakciók megvannak, nedvesedek pl, de egyszerűen fejben.... nem tudom megkívánni, nem akarom :D utána meg abban a pár napban, amikor kívánom, akkor muszáj és kell is, mert ha párom nem elégít ki, akkor én őrülök meg, nem bírom a munkát, stb.)

34 napos ciklusaim vannak, én 25L, nem szedek/használok semmilyen fogamzásgátló szert/eszközt, nem vagyok elhízva és rendszeresen sportolok, heti 2 vagy 3 alkalommal. Párommal rendben érzem a kapcsolatunkat, ezt a részt is elfogadja, de néha könnyebb lenne, ha kiegyensúlyozottabb lennék. Neki biztosan :D mit gondoltok? Nem tudom, hogy normális-e, de ha lenne erre megoldás (főleg természetes, fogamzásgátlót nem is szeretnék szedni), akkor örülnék neki!



#nemi vágy #kedv #libidó #extrém #kiegyensúlyozatlan
márc. 7. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne furcsa, ha mindig ugyanolyan lenne. A női ciklus márcsak ilyen :)
márc. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Normális
márc. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!