Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vagyok hirtelen rosszul,...

Miért vagyok hirtelen rosszul, mikor megjön? 27/N

Figyelt kérdés

16 éves koromban jött meg először, de még soha nem voltam ilyen rosszul. Tavaly kb 3 alkalommal, most meg ezen a héten olyan szinten görcsöltem, hogy görnyedtem a munkahelyen. Semmi gyógyszer nem segített. Reggeltől estig fáj mindenhol, hányingerem van, megy a hasam, szédülök. Nem csak lent fáj, hanem feljebb is körbe a hátamnál, hasamnál, derekamnál. Tavaly kezdődött, de mondom, akkor is csak kb 3-szor, meg most az éven csak ezen a héten. Se januárban, se februárban semmi. Mi lehet ez?

Tavaly voltam ultrahangon, amin látott valamit az orvos, ezért elküldött nőgyógyászhoz, de ő nem mondott rá semmit.

Szexuális életet nem élek.



márc. 9. 22:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Mármint úgy 3-szor, hogy 3 hónapban, pl január, augusztus, december.
márc. 9. 22:41
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Kimerült szervezet , mikro makro anyag hiány . Sok enzim nyers termesek vas magnezium tömény hatóanyagai , speci termések tőzegáfonya . Vese egyeb hormon túltermelés vagy pangása okozza .
márc. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

Ez sokminden lehet, egy orvos tudja megmondani, mi okozza pontosan, ő is csak alapos kivizsgálás után. Ha elmész vele nőgyógyászhoz, ne fogadj el olyan lerázós magyarázatot, hogy ez természetes! Csak mert sokszor ezt mondják elsőre. Lehet, hogy nálad alapból ilyen, de nem biztos, minden esély megvan rá, hogy van valami problémád, és annak a kezelésével orvosolható ez a rosszullét.

Nálam pl. vashiány, B12 felszívódási zavar okozott ilyet, de lehet akármi más is.

márc. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%

Szia hány éves vagy ?

ha jól értem ilyen ritkán jön meg ?

márc. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
27 vagyok. Minden hónapban megjön, viszont korábban sose voltam ilyen rosszul
márc. 10. 12:24
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Lehet ciszta, endó, meg semmi, szóval tessék elballagni az orvoshoz.
márc. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!