Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért lettem hirtelen rosszul?

Miért lettem hirtelen rosszul?

Figyelt kérdés

7 honapja jarok terapiaba az alabbiak miatt : szorongas, depresszio, adhd, meg ugy altalaban a traumaim feldolgozasa miatt.

Az utobbi egy honapban elkezdett igazan erezni hogy ugy jobban vagyok. Nem szorongok annyit, tobb kedvem van mindenhez, kisimultabb vagyok.

Viszont az elmult ket napban iszonyu rosszul lettem a semmibol. Semmi konkret szituacio nem valtotta ki, nem tortent semmi atlagon feluli megis nagyon durvan szorongok az utobbi ket napban, volt egy panikrohamom is ami eddig kb sosem fordult elo, ki sem akarnek mozdulni a hazbol legszivesebben, csak fekudnek es aludnek egesz nap, sirhatnekom van folyamatosan, minden irrital..

Egyszeruen nem tudok rajonni hogy mi okozta ezt most nalam. Tudom hogy a mentalis gyogyulas nem linearis es van hogy rosszabb aztan kicsit jobb, meg kesze kusza az egesz de megis ugy erzem hogy nagyon elut az eddigi “rossz napjaimtol” a mostani.

Szerintetek mitol lehet ez?

Hetfon megyek terapiaba nyilvan fel fogom hozni ezt a temat ott is de addig is erdekel masok velemenye akik keresztul mentek esetleg hasonlon.

Probalok fizikailag aktiv lenni, naplozok, csinalom a feladatokat amiket a terapeutam ad, szedek vitaminokat szoval nem tudom mit tehetnek meg..



2023. jún. 9. 23:25
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja annyit meg hozzatennek, hogy menstruacio elott szokott nalam olyan lenni hogy ingerultebb es erzekenyebb vagyok. De egyreszt az nem ilyen tipusu rosszullet az illetve nem most fog megjonni.
2023. jún. 9. 23:26
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ez a viharos idő kb mindenkit is megdebál.
2023. jún. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

oke most mar eleg ebbol a hanytam egyet egy nap, 2 honap mulva rosszul aludtam, tegnap higat szartam es ezt mind ADHD-nak tulajdonitjak.


fejezzetek mar be, nem kaptok ritalint es nem is olyan jo.

2023. jún. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Úristen ezt a sok érzelmi őstulkot.beszarok gecc XD
2023. jún. 10. 01:35
 5/8 A kérdező kommentje:
Ereztem en hogy magyarorszagon felesleges ilyen temakat feszegetni. Meg vagyunk ragadva 1950ben 😬
2023. jún. 10. 01:36
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

nem csak mar unalmas a ~2015 ota felkapott "ADHDs vagyok?" tema es olyanokat irnak hogy fogom a fejem.


En ADHDs vagyok papiron is meg "legalisan", es total nem stimmelnek a tunetek amiket leirnak csak akarnak valami porgetot.


Egyik haverom is mondta hogy kiprobalna, pedig egy budos baja nincs az eletben, van csaja, kva jol fizeto munkahelye, jo jovoje, kutyajuk, haza, csak annyi hogy unatkozik es szeretnenek valami stimulalot.


Es a legtobb "ADHDs vagyok" meg hasonlo helyzetu.

2023. jún. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnálom hogy ilyen válaszokat kaptál kérdező.

Esetleg lehet , hogy a rosszullétnek köze van ahhoz, hogy egyre jobban érzed magad, a gyógyulás maga is ijesztő lehet és ahogy te magad is mondtad ez egy hosszú és kiszámíthatatlan folyamat, néha nem számítunk a hullám völgyekre. Legyél türelmes magaddal és adj magadnak időt, hogy kilábalj ebből, folytasd a terápiás feladatokat és olyan hobbikat/aktivitásokat csinálj amiket (és amennyit) élvezel.

Végezetül annyi hogy jó úton haladsz és büszke lehetsz a fejlődésre amit véghez vittél. Sokszor tűnik az élet nagyon nehéznek és akár reménytelennek de mindig van kiút! Mielőbbi jobbulást kívánok neked :)

2023. jún. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolso nagyon draga vagy koszonom az ertelmes egyutterzo valaszt!

Igazad van!

azota a pszichologusom is mondta hogy igazabol “bolygatjuk” a dolgokatnehez temakrol van szo, siman lehet hogy igy jott ki rajtam. De legalabb felszinre jott.

Ugyhogy most mar ha legkozelebb lesz hasonlo nem fog ugy varatlanul erni.

Azota jobb amugy, tenyleg egy ket napig tartott csak.

Koszonom megegyszer :))

2023. jún. 16. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!