Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Férfi iskolaorvosnál le kell...

Férfi iskolaorvosnál le kell venni a melltartót?

Figyelt kérdés

márc. 10. 23:14
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
86%

Soha nem vettem le az iskolába a melltartóm egyik orvos elött sem legyen az nő vagy férfi.Miért kellene levenni?

N22

márc. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
9%
2# azért ne essél túlzásokba xd nyilván vannak olyan vizsgálatok amiknél lekell xd sőt ahol tényleg fontos dolog van hidd el meg sem kérdezik xd letépik rólad
márc. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem látott már a férfi iskolaorvos mellet. És ne gondold, hogy a tied a legkevésbé is érdekli. Nem nők vagytok számára, hanem munkadarabok. A szívhangjaidat hallgatja, nem a melledet nézi.
márc. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
71%
Egyrészt nem, iskolában nem valószínű olyan vizsgálat ahol le kell venni, másrészt semmi nem történik ha mégis, már az orvosi képzés alatt is látott párat, nem hogy a praxisban, durva példával olyan mint egy autószerelő, a probléma és annak megoldása érdekli, nem a csomagolás.
márc. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
32%

Nem kell levenni az alsónemüt az iskolaorvosnál! Nálunk soha nem volt ilyen. 24/l


Megsúgom neked, hogy én a helyedben beteget jelentenék, ha kellemetlennek érzed. Használd fel a szülőit vagy színlelj gyomorrontást.

márc. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
52%

#6 tök felesleges bátorítani fiatalokat abban hogy feljenek a dokiktól, mert ebből lesz az hogy 10 évente se mennek el pl nőgyógyászati szűrésekre.

Kérdező, menj el nyugodtan, semmi olyat nem csinálnak veled ami ellened van. Egy orvosi vizsgálaton az a lényeg, hogy kiderüljön van e valami problémád, és ha van, akkor azt hogyan lehet kezelni. Semmi bajod nem lesz belőle.

márc. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem meg, ha nem akar férfi orvoshoz menni, akkor ne menyjen. Nem muszály menned kérdező.
márc. 11. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

#3

Sosem vettem le a melltartót egy orvos elött sem 😂

márc. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
66%
Nem kötelezhetnek semmire,amit nem akarsz. A szívedet meg melltaróban is megtudja hallgatni.
márc. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim válasza:
46%
Lányok, inkább örülnétek annak, hogy megvizsgálnak benneteket! Inkább egy lelkiismeretes orvos előtt vetkőzzetek csak szépen le - és nem pedig, mint teszik sokan a diszkós suhanc előtt aki épp haza viszi a lányt aludni aztán jól kihasználja...
márc. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!