Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Férfi iskolaorvosnál le kell...

Férfi iskolaorvosnál le kell venni a melltartót?

Figyelt kérdés

márc. 10. 23:14
1 2 3 4
 11/35 anonim válasza:
34%
En vettem mar le ugy hogy nem szolt semmit csak kicsatolta.Nem erdekelte semmi konkretan melltarto nelkul voltam es a ferfi orvos kiment valamit hozni es nyitva volt az ajto es egy hatalmas sor alt es egy kis resen belehetett latni
márc. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
22%
10-esként, közlöm, VAN ilyen vizsgálat, a gimnáziumok elején. És ha rendellenességet tapasztalnak, jobb azt megmutatni... Azért bocs de vannak olyan betegségek, hogy bizony ezek velejárnak. És jobb megelőzni a bajt, mint utána kezeltetni egy elharapódzott bajt... Mai lányok korai szexuális élete, elferdült és veszélyes masztis dolgai, a veszélyes és egészségtelen csupaszítás... Hát vannak bajok...
márc. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
28%
Ja és tisztelet a kivételkeknek, mert vannak rendes lányok még!
márc. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
39%
Ja és minket speciál elvittek külön rendelőbe és ott volt vizsgálat.
márc. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
24%

3,4,6

Nem az orvos lelki világáról van ilyenkor szó, hanem a pánciensén. Kb. pont lesz@rom, hogy hány mellet, egyebet látott már. Az enyémet ne nézegesse, mert rosszul érint. Ez egy kamasznál teljesen érthető és tiszteletben tartandó érzés.

Kérdező, ahogyan más is írta: 1. Simán megtagadhatod a vetkőzést, 2 Aznap nem mész suliba.

márc. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
18%

Annyira le vannak pontozva az értelmese válaszok, amiben leírják, hogy nem kell levetkőzni az orvos előtt és hogy nem muszály férfi orvoshoz mennie egy kiskorú lánynak, ha nem akar.


Kedves kérdező, ne figyelj ezekre a középkorú, incel férfiakra!


Én is lógtam már el sulis orvosi vizsgálatokat.

márc. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim válasza:
81%

Szerintem semmi gáz nincs , ha le kell venni, mármint engem soha nem zavart.

De iskolában soha nem kellett, csak a házi orvosnál.

Iskolaorvos mindig siet, nem fog ezzel foglalkozni, felhúzod a polod és kész.

márc. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
23%

17

Van, akit ez zavar, ezt kellene elfogadni.

márc. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
63%
Szakmailag le kellene, de sok ilyen aktivista beállítottságú öntudatos Karen miatt lehet, hogy nem áll bele a doki. A szakmai direktívák szerint az, hogy az emlők kornak, nemnek megfelelnek-e, ellenőrizni kellene. Benne van a szakmai alapelvben. De mondjuk nem irigylem a mai iskolaorvosokat, hogy ilyen akadékos mimózák akadályozzák őket a munkájukban. Jájj, nehogy meglássa a pötschömet/csöcsömet, mert húúú akkor mi lesz???? Leszakad egy darab a Holdból és az iskola épületébe csapódik..... Butus Manci és Gyökér Marci nem lát tovább a saját komfortzónájánál és nem látja be, hogy egy eredményes vizsgálat őt is védi, ha netán valami gubanc lenne.
ápr. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
23%

19

Tipikus orvosi szöveg. Ha lehet melltartóban akkor csináljátok abban. És mégis mit kell ellenőrizni egy kamasz mellén?? Kicsi? Majd megnő. Normális? Akkor úgyis oké. Szóval nem értem. Ideje, hogy változások legyenek a különböző protokollokban, mert a világ is változik.

ápr. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!