Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb 30 kg túlsúlyom van,diétázo...

Kb 30 kg túlsúlyom van,diétázom,mozgom,teszem amit kell a fogyás érdekébe, középkoru vagyok.azt vettem észre hogy rendkivul elnehezült a testem.pár hónapja.mi lehet az oka? alig birom vonszolni mintha ólomból lenne az egész testem.hirtelen történt ez

Figyelt kérdés

márc. 15. 06:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tul sok tápanyagot megvonsz magadtól. Amugy Kitartást! Ügyes vagy!
márc. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet túl keveset eszel és elkezdted érezni a hiányát. Az is lehet hogy egyoldalúan eszel és kialakult vitaminhiányod. Fogyni elég a deficit de azt leher csokiból és zöldségekből is. Egészség szempontból nem mindegy.

Az is lehet hogy hirtelen kezdtél sok rostot enni és még hozzá kell szokni. Vagy az hlgy eddig az evés volt az örömforrás ami most.megszűnt és rosszabb emiatt a közérzeted

márc. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem vizesedsz? Bokádnál nyomd bele az ujjad, megmarad a nyoma?
márc. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!