Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 hónapja kezdődött egy nagy...

3 hónapja kezdődött egy nagy szédülés fáradtság nem múlt el azóta a szédülés annyira hogy nem bírtam járni is csak fekszem pánik rohamis vanak folyton alig bírom el fújtani es a fényt se a hangot nem bírom egyáltalan házból se MEK mit tol lehet ez?

Figyelt kérdés
márc. 17. 01:24
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
És néha olyan mintha más világaba lennek kicsinek érzem a fejem meg hátamba melegseg érzés egyéb dolgok aki tudja mitől lehet vagy milyen betegség az írjon 18 éves vagyok szilugoshoz több hónapra kaptam idő pontot
márc. 17. 01:26
 2/15 A kérdező kommentje:
És amikor rám jön a pánik zsibad az egész arcom testem és ég a szemem és majd el ajulok többször is jött értem mentő de nem alapítottak meg semit de volt 170is a vérnyomasom
márc. 17. 01:32
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez nagyon sok mindentől lehet, háziorvosnàl jelentkezz.
márc. 17. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szia

Lehetnek ezek akár valamilyen szervi problémák, viszont én szinte ugyanígy voltam mint amit leirtal, már olyan szinten hogy nálam is okozott testi tüneteket, mint pl.:eros/gyors szívdobogás, pulzus, stb.. Az arca is zsibbadt

És panikrohamom volt valóban, kívülről szinte semmit nem mutattam olyan jól titkoltan, de ez fejben dől el, gondolj jó és szép dolgokra, akár fantazialj, kezdj el sokat beszélgetni, chatelni, barátkozni, kell a levegő, az hogy emberek közott legyél, tudom nem egyszerű.

Attól függetlenul hívd fel az orvosod, mondd el a tünetei, ő jobban tudja merre tovabb

márc. 17. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
pszichés okai vannak, ami testi tünetekké alakult
márc. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Kb én is másfél hónapja szédelgek. Nekem valószínüleg fültől van. Bár a gyógyszer sajnos nem hatott rá. Te nem voltál esetleg megfázva előtte?

A többi tünet valóban ilyen pánik félére utal.

márc. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de igen meg voltam fázva... Is eree q pánikra milyen gyógyszer vagy mi segít h enyhüljon?
márc. 21. 08:27
 8/15 A kérdező kommentje:
Merr már a tünetek nem csak neha egesznap fent állnak
márc. 21. 08:29
 9/15 anonim ***** válasza:
Legalább egy háziorvoshoz menj el, ő lehet tud adni gyógyszert vagy majd tovább küld vizsgálatokra. Magától nem igen fog meggyógyulni.
márc. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Már voltam és egy be utalót kaptam piszheterhez de több hónapra kaptam idő pontot
márc. 21. 09:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!