Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció késésébe mennyi...

Menstruáció késésébe mennyi az elfogadott?

Figyelt kérdés
nem szedek gyógyszert nem élek nemi életet
márc. 20. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
A nagy általánosságban 28 napos egy ciklus. De ha neked 25 vagy 35, még az is normális. Azt nevezzük késésnek, ha a saját átlag hosszúságú ciklusod napjai több egy adott hónapban.
márc. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Még az is belefér, ha egyszer kimarad vagy kétszer jön meg, bonyolult az emberi szervezet. Ha folyamatosan gondok vannak, akkor nem árt orvoshoz fordulni.
márc. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igazából nincsenek folyamatosan gondok szerencsére. De olyan viszont már sokszor volt hogy előtte barnáztam jó pár napig és utána jött meg. Ma kell megjönnie de semmi jele azon kívül hogy tiszta ideg vagy már két napja.
márc. 20. 09:48
 4/4 A kérdező kommentje:
előző menzeszemnél kb 10 napig barnáztam. És igazából nem is tudom mikor kell megjönnie de tegnap kellett volna (március20) viszont középidőbe volt enyhe vérzésem ha meg azt nézem még nem kellene megjönnie
márc. 21. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!