Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek a libidómmal hogy...

Mit tegyek a libidómmal hogy vissza térjen?

Figyelt kérdés

Régebben 6-7éve semmi gond nem volt a libidómmal. Napi 2x is igényeltem a szexet. Aztán valami változott,az ex párommal kb 1 éve voltunk együtt mikor észre vettem hogy csökkent a libidóm. Orvoshoz fordultam, kiderült hogy inzulinrezisztencia + hormon zavar. Az elmúlt években ezt helyre tettük, fogytam 20kg-t,az életmódot továbbra is tartom,hormonjaim rendben. Az ex párommal szétmentünk közben, de az azt megelőző 1 évben is észre vettem hogy havonta maximum 1x igénylem úgy igazán a szexet, menstruáció előtt pár nappal, viszont akkor is csak addig míg nincs orgazmusom. Ha mondjuk az első alkalommal nem jött össze az orgazmus akkor megint ugyan úgy kívántam, míg meg nem történt.


Rég külön vagyunk, de a probléma továbbra is fennáll. A menstruációmat megelőző pár napban érzem hogy jó lenne szexelni (jelenleg nincs kapcsolatom,partnerem),önkielégítek majd kb a következő huszon pár napban ugyan úgy nem kívánom. Ismerkedtem egy férfival, volt kémia, minden frankó volt, de az első orgazmusom után kb már a srác sem érdekelt annyira, ergó valahogy a vágy vezérelt, de nem tudatosan. Hogy lehetne ezen változtatni? Ha a hormonjaim rendben, akkor miért nem kívánom gyakrabban és miért csak az első orgazmusig? Szexuálpszichológuson is gondolkoztam, de nem hiszem hogy ott lenne baj, mert trauma nem ért, a hormonjaim meg rendben vannak. Van valakinek ötlete hogy hová forduljak?


A normális válaszokat előre is köszönöm!

31/N



márc. 23. 10:20
 1/1 anonim ***** válasza:
ha esetleg lesz valami értelmes megoldás erre, az engem is érdekelne.
márc. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!