Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mitől lehet? Kezdek aggódni...

Ez mitől lehet? Kezdek aggódni. (többi lent)

Figyelt kérdés

Már a 3. napja ez megy és kezdek aggódni.

Az 1. nap amikor ez történt akkor már eleve előtte pár nappal barna folyásom volt de semmi egyéb tünet nem volt. Aztán az 1. nap pár csepp vér is volt, de még mindig semmi egyéb tünet.

Tegnap (2. nap) reggel már több vér jött, éreztem hogy egyszer folyt (aki érti, érti) és görcsölt is a hasam, viszont utána elmúlt a görcs és vér sem jött, csak barnáztam. Aztán este megint elkezdtem vérezni, de kis mennyiségben.

Ma (3. nap) reggel megint véreztem, a hasam is görcsölt (amúgy ma se meg tegnap se azzal az intenzívitással mint mensinél szokott, gyógyszert se kellett bevennem rá) és ma 2 "adag" vér folyt be. Utána elmúlt a hasgörcs és azóta is csak barnázok.

A mensim 2 hete múlt el, és legközelebb csak április közepén kellett volna megjönnie, szóval fogalmam sincs mi lehet ez, de kezdek aggódni.

17/L



márc. 31. 17:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Egy adag vér nálad mennyi? Mit jelent a 2 adag?
márc. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
És ezt otthon anyukáddal nem tudod megbeszélni?
márc. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

De, beszéltem vele erről.

Annyit mondott hogy majd elmúlik.

Mondom köszi

márc. 31. 18:05
 4/11 A kérdező kommentje:

17:22 egy adag az annyi hogy a tisztasági betét egyből átázik tőle.

A két adag meg ugyanez csak duplán

márc. 31. 18:06
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

"a tisztasági betét egyből átázik tőle."


Na de ha vérzel, miért nem egészségügyi (szárnyas) betétet használsz? A tisztasági az nem a vérzésre való, max. amikor már csak maszatolás van...

márc. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Ez a szakaszos vérzés úgy néz ki, hogy pang benned a vér, aztán egy-egy görcs kilök egy-egy adagot belőle. A barna az meg ami lassan, de folyamatosan csordogál. Semmi aggódnivalód nincs, a menzesz ilyen.
márc. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
#6 de mindezek mellett az is baja a kérdezőnek, hogy az előző még csak 2 hete múlt el...
márc. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
#7: 17 évesen teljesen normális, hogy még nem állt be a ciklusa 28 napra. Ha ugyanez 30 évesen van, akkor a nőgyógyászhoz érdemes időpontot kérni, de akkor sem biztos, hogy találnak bármit vagy hogy megismétlődik a dolog.
márc. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#5 szárnyas betétet használok most, csak azért írtam ezt mert már volt rá példa hogy úgy jött meg hogy csak tisztasági betétem volt.


#6 köszi a választ, de az előző mensi még csak 2 hete múlt el


#7 na erre szeretnék választ kapni

márc. 31. 18:27
 10/11 A kérdező kommentje:
#8 köszönöm szépen a választ, most megnyugodtam nagyjából
márc. 31. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!