Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Állhat valamilyen egészsegügyi...

Állhat valamilyen egészsegügyi gond az mögött,hogy kevés idő telik el a két menstruació között?

Figyelt kérdés
Átlagban a ket menstruációm között 26-27 nap telt el, tegnap beteg lettem és ez volt már a második alkalom,hogy 24 napra jött meg.ez elég röcid,főleg mert 6 napot vérzek. Gondoltam,hogyha következőlrg is ilyen rövid lesz akkor elmenék nőgyogyászhoz vagy ő tud ebben segiteni? Állhat valami egeszsegügyi gond a háttérben? Tavaly voltam utoljára akkor nek volt semmi gond. Pár éve jártam avivára,akkor 28 napos volt ,ahogy abbahagytam lecsökkent a 26-27 napra, de az sem volt olyan vészes.
ápr. 2. 17:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Amugy 30 eves vagyok, amit olvastam az inkabb a 22 napnal kevesebb menstruciot irjak rendelenesnek ,azert nem tudom,hogy ez tulajdonkeppen baj-e. Engem persze zavar ,mert igy igazabol eleg keves az az ido ,amikor nincs verzesem
ápr. 2. 17:08
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A ciklust az egyik menzesz első napjától a másik menzesz első napjáig számoljuk, nem a menzeszek között.
ápr. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen úgy számolom. :) nem attol számoltam ahogy az elözővel végeztem,mosr 25 napja lettem beteg.de nem ez volt a kérdésem
ápr. 2. 17:15
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Oké, csak ez a kérdésből nem volt világos.

25-35 napos ciklus normális. Ha rendszeresen csak 24 napos, akkor menj dokihoz.

ápr. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt a "beteg lettem" kifejezést engedd el kérlek. Az a betegség ha nem menstruálsz rendesen. Nekem 25-30 naposak a ciklusaim. De nagy ritkán előfordul 21-24 napos is. Belefér. Nem gépek vagyunk.

27N

ápr. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem tökéletes 28 napos volt 20 éves koromtól, mikor jól meghiztam meg 4 kovid, jött a 23-24 nap. Panaszkodni kezdtem a nődokimnak, aki csaj, erre mondja, neki világ életemben 24 napos volt, oda se neki (és ő nem volt sose túlsúlyban)

Asszem ezek a számok csak hozzávetőlegesek.

20 napnál rövidebb, 32 napnál rendszeresen hosszabb ciklusok az orvosilag relevánsak.

Mióta *disznó" meretemből fogytam megint 28 lett a köz...

ápr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tulsulyban,de most decemberben toltottem a 30-at lehet ahhoz is van valami koze:) Zavar mert 6 napot verzek,ami raadasul megkinoz es meg jol fel is vagyok puffadva,igy epp van 18 napom,amikor esetleg furodni eltudok menni vagy a nyaralast is jo lenne arra szervezni.Most epp annyit jott elore,hogy a naptar szerint az eskuvom napjan is menstrualni fogok.na annak vegkepp nem orulok .
ápr. 5. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!