Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Több hónapja nem jött meg?

Több hónapja nem jött meg?

Figyelt kérdés

2 évvel ezelőtt PCOS és IR-t állapítottak meg nálam.

Gyógyszert nem kaptam, vagyis egy womens krém nevezetű kenőcsöt.

Utána mindig megjött ,fogytam is,tartottam a diétát, edzettem.

Most már fél éve nem jött meg, nagyon stresszes a munkahelyem (irodában,nagy felelősséggel), nem tudom tartani a diétát,stresszevő lettem, édességet is eszem, híztam 15 kilót, 0 mozgás.

Nagyon aggódom,nem tudom mit tegyek. Kezdjek el diétázni/sportolni únra? Nem tudom rávenni magam.

Van valami jó tippetek/ tanácsotok?

27N



ápr. 4. 23:26
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Még 3 hónap, és megszólal.
ápr. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Terhes nem vagyok.
ápr. 5. 00:31
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Hát pedig te is tudod a megoldást.

Vissza kell fogyni, megint sportolni és visszajön a ciklusod is.

ápr. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%
Anno honnan indultál, és mennyit fogytál? Nem érezted magad sokkal jobban lefogyva? Most milyen magas vagy és hány kg?
ápr. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
161 cm és 70 kiló vagyok. Anno 52-53 kiló voltam. De igen, sokkal jobban éreztem magam, az önbizalmam is mérföldkövekre volt a mostanitól. Az irodai munka, 8+ óra ölés, a sok túlóra, stressz teljesen lehúzta a betegségem. Terveben van egy munkahelyváltás is.
ápr. 6. 13:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia. Változott valami?
ápr. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
sajnos nem.
ápr. 25. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!