Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menjek ezzel orvoshoz?

Menjek ezzel orvoshoz?

Figyelt kérdés

Volt egy gombostűnyi pattanás a hüvelybemenetnél a kisajkamon. Fájt is. Ott volt vagy egy hétig, utána eltűnt. Közben megjött a vérzésem, utána elkezdett égni egy kicsit az az oldal a kisajkamon. Nincs rajta semmi, megnéztem.

Annyi még volt, hogy szedtem antibiotikumot megfázásra, utána gombás fertözéses tünetem lett, valszeg a gyógyszertől, arra használtam kúpot, közben megjött a menstruációm, és már nem volt tünetem. Kivéve most napok elteltével ezt a külső égő érzést.

Szerintetek mi lehet? Volt szexuális kapcsolatom, óvszerrel védekeztünk.

Lehet a pattanás egy szőrtüssző volt, az égő érzés meg még a gombás fertőzésböl van? A neten olvasgattam és megijesztettek nehogy valami herpesz legyen.


ápr. 17. 09:56
 1/2 anonim ***** válasza:
57%
Ha nem múlik ez az égő érzés, akkor menj.
ápr. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elkezdtem beliema effect plust használni, reggelre már nem éreztem.
ápr. 18. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!