Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vérzés a ciklus közepén. Mi...

Vérzés a ciklus közepén. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Egy pár hónapja rendszeressé vált, hogy a ciklus 13-14.napján 1-2 napig vérzek. Eddig minimális mennyiségű volt, most azonban jelentősebb. Több tünetem is van,ami arra engem következtetni, hogy valami nincs rendben hormonálisan. Sajnos eddig több orvost is felkerestem, de nem voltak hajlandóak komolyan venni a tüneteimet és kivizsgálni sem. Előzetesen érdekelne, hogy vajon mire utalhat,hogy valamennyi fogalmam legyen róla mivel lehet a gond. Így ebben a formában nem találtam sehol választ, ezért itt a kérdés. A cikluson rendszeres, 26-28 napos. 27/N

ápr. 17. 16:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Akkor miért posztolsz orvos helyett?

Mit és mire vársz?

ápr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
A tüszőrepedés is járhat kevés vérzéssel, de persze más baj is lehet. Nem vagyok orvos, de mi az, hogy az orvosok nem vizsgálnak ki? Ilyen nincs.
ápr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

“Sajnos eddig több orvost is felkerestem, de nem voltak hajlandóak komolyan venni a tüneteimet és kivizsgálni sem. ”


Kizárt.

ápr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Ne kamuzz.
ápr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi visz rá egyes embereket arra, hogy a másikat gyanusítgassák. Gondolkodik az, aki ilyen választ ad? Mi értelme lenne hazudni? És mi értelme ilyen választ adni?Elárulom, hogy semmi! Ha érdemben nem sikerül választ adni, akkor teljesen szükségtelen itt pazarolnod az idődet!
ápr. 17. 16:25
 6/18 anonim ***** válasza:
3-nál a pont.
ápr. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem muszáj elhinni, amit írok, de ez nem is erről szól és az oldal sem kellene, hogy arról szóljon, hogy emberek belemarnak a másikba meg kiélik a veszekedési hajlamaikat. Emberek, ez mire jó? Jobban érzitek magatokat ettől vagy alapvetően ennyire rosszindulatúak vagytok mindenkivel?
ápr. 17. 16:56
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Létezik olyan, hogy ovulációs vérzés. Ha erről van szó, akkor ez nem kóros állapot. De mi lehet a "Több tünetem..."?
ápr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hízás, foltos hajhullás a hajvonalnál, fokozott szőrösödés (női bajusz), időszakosan pattanásos bőr, menstruáció előtt extrém mellfájdalom, hatalmasak lesznek a mellek. Sok évvel ezelőtt Pcos-el diagnosztizáltak, aztán ezt több orvos is kétségbe vonta, mondván, hogy semmi nem utal erre-rendszeres menstruáció, nincsenek ciszták, nincs inzulinrezisztencia, de az nem derült ki, hogy akkor mégis mi a gond. Mivel rendszeresen menstruálok szóba sem állnak velem az orvosok, mert állításuk szerint akkor biztos semmi bajom az égvilágon.
ápr. 17. 17:44
 10/18 anonim ***** válasza:
Ez valami hormonális probléma, nagyon PCOS-nek néz ki, még akkor is, ha rendszeresen menstruálsz. Esetleg több dolog együttesen okozza... Egy komoly kivizsgálás kellene.
ápr. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!