Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van esély arra, hogy valaha...

Van esély arra, hogy valaha visszanőjjön a kihullott hajam?

Figyelt kérdés

Pcos miatt kihullott rengeteg hajam és több éve nem igazán akar visszanőni, ami eléggé aggasztó. Jelenleg rozmaringos vízzel szoktam fújni, de nem látok dúsulást.

Van valami, ami a legtöbb esetben segít? Valami vitamin, tea, olaj, szérum, bármi?



ápr. 18. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Vitaminok esetleg segítenek, es ha megszűnt az alapprobléma lehet visszanő.

Neofollics tabletta állítólag segít

ápr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előzőhöz, illetve még azt tudom tanácsolni, hogy rozmaring víz után\vele a nedves fejbőröd óvatosan masszírozd pár percig. Nekem még nagyon sokat segített a kovaföld kapszula (basic DM-es), illetve a folyékony samponba kevert pár csepp rozmaring olaj. Számomra ezekkel brutális volt a javulás, alig akartam elhinni. Kitartás, és sok sikert!
ápr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!
ápr. 18. 23:27
 4/6 anonim ***** válasza:
A rozmaring gyenge lesz erre, használj minoxidilt inkább.
ápr. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tervben van annak a használata is.
ápr. 20. 11:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha több éve nem nőtt vissza akkor igazából elkéstél, sajnos én így jártam...összeforrt a fejbőröm úgymond, ahol volt "tüsző" a sok inaktív állapot miatt ugye totálisan elhalt a hajhagyma, a tüsző helye osszeforrt és innentől bármit kenem a fejemre semmi sem segít. Érdekes tény, hogy nálam pl a halántékomnál van némi tar kopasz rész, a fejem tetején nagyon durva ritkulás van, durván látszik a fejbőröm, sajnos a fejbúbon már nincs hajhagyma, ott semmit nem csinál sem a minoxidil, sem más durvább androgén blokkolók, viszont a halántékomnál elkezdtek nőni a hajszálak. Valahogy a fejbúbon sokkal gyorsabb ütemben zajlik a hajhagymák pusztulása, mint pl halántéknál, legalabbis nálam ez van.
ápr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!