Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14-40 éves nők, lányok! Volt...

14-40 éves nők, lányok! Volt valaha kardiológiai jellegű problémátok?

Figyelt kérdés

Iskolai feladathoz kell, egy rövid beszámaló: Kort és problémát írjatok.

Köszi szépen!



jan. 22. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Nekem ez nagyon fura. Ez olyan szinen szenzitív információ hlgy csoda hogy ilyet kérnek iskolában hlgy embereket kérdezz meg.
jan. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ismerősi körről volt szó, szorgalmi egy pptbe. Nyílván nem célom a túlzott érdeklődés, de azért megcsinálom, hiszen ilyen irányban szeretnék továbbtanulni.
jan. 22. 16:31
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Nem vagyunk ismerősi kör. És nem béletlen mondták ezt.

Most megtanítalak az életre: egészségügyi bajról emnert megkérdezni kifejezetten illetlen. Ha pl orvos elmondja bárkinek bárki egészségügyi baját, az törvénysértés. Ha valaki el is mondja hogy orvoshoz megy és azért megy el pl valahonnan hamarabb, akkor sem illik rákérdezni hogy milyenhez.

Ez pont olyan minthogy nem kérdezed meg ki kire szavazott választásnál, nem kérdezed meg ismeretlen emberek korát meg azt se hogy hány kiló.

Legalább a helyzet és a feladat segit hogy tanulj egy kicsit a nagybetűs életről

jan. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 rendben, megértem, attól függetlenül aki nem bánja az így anonim válaszolhat
jan. 22. 16:52
 5/7 anonim ***** válasza:
De itt hülyeség kérdezned, mert azt a csoportot, akinek nem volt ilyen problémája, hogy fogod számolni? Ha megkérdezed az ISMERŐSEID és 10ből 4 azt mondja, hogy nem volt ilyen problémája, hatnak meg igen, akkor az az infó ér valamit. Ha itt válaszol neked 12 ember, hogy volt, de senki se írja hogy nem, akkor annak mi értelme??
jan. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tartósan magas volt a pulzusom 21 éves koromig. 100 felett de inkább 110, nyugalmi állapotban is. Aztán leadtam majdnem 30 kilót és elkezdtem edzeni. Így 65-70 körül van.

Közben voltam covidos is, amikor 120 körüli volt a nyugalmi pulzusom a betegség után még hónapokig de helyreállt.

25 éves, nő

jan. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyerekkorom óta szinte mindig probléma volt a szívemmel. Szívzörejt észleltek, majd kiderült, hogy nem zárnak rendesen a szívbillentyűim, emellett folyamatosan ritmuszavaraim is voltak. 28 évesen szívműtét: billentyűplasztika, akkor azt gondoltam, s bíztam benne, egyszer s mindenkorra magam mögött hagytam a szívproblémákat. Hát nem. 34 éves koromban (3 évvel ezelőtt) minden előjel nélkül kaptam egy szívinfarktust, szerencsére hamar kórházban kötöttem ki, így azt mondják, nem halt el a szívizmomból semennyi. Ekkor katéterezték a szívemet. Úgyhogy itt vagyok harminchét évesen egy szívműtéttel és egy infarktussal a hátam mögött. Ennyi.
jan. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!