Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek akart valaha egy...

Szerintetek akart valaha egy nő is önszántából bemenni a férfi wc-be?

Figyelt kérdés
Sok kérdés van erről, de valójában gusztustalanabb hely, mint a női. Iszonyat büdös pisiszag terjeng a környékén is.
2022. máj. 9. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Na nem kell olyat állítani, ami nem igaz sokszor sajnos.

Takarítónő voltam több helyen is egy darabig, a férfi wc tényleg konstans húgyszagú, de kb ennyi. A nőiben ellenben papír, véres betét, tampon szétdobálva, miközben ott a kuka, na ezt sosem voltam képes felfogni, miért kell.

Egyébként mentem már a férfibe, mert kisebb volt a sor.

2022. máj. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez helytől függ. Van, ahol tiszta (a női és a férfi is). Van, ahol koszos mindkettő. A forgalomtól, az emberek számától, a környéktől (hol van az a wc) és a takarítás gyakoriságától függ. A női és a férfi is!
2022. máj. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
A nők nem tudják sokszor normálisan még csak a kukába se kidobni a véres betétet, erről ennyit. Valamint az is marhára idegesítő szerintem, amikor valakinek kint nagyon kell már, de be sem tud jutni, mert bent vannak, akik húsz percekig csicsap.csa macát játszanak. Borzasztó bunkóság szerintem.
2022. máj. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
3: A férfiak nem használnak betétet, mert nem menstruálnak. Ezért nincs a férfi wc-ben rosszul kidobva :D
2022. máj. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

4.: No shit Sherlock...

Arra reagáltam, hogy baromira nem igaz, hogy mocskosabb a férfi, mint a női...

2022. máj. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

5: Persze, mert a férfiaknak nincs is lehetőségük olyat elhagyni, amit a nőknek :D

A koszosság nem a mentől függ. A férfiak és a nők között is vannak bőven igénytelenek.

2022. máj. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Továbbra is no shit, Sherlock, bár ahogy elnézem, nem ismered a jelentését, különben az 5. kommented első fele meg sem született volna.
2022. máj. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%

A női wc-ben ott a kis kuka, ami arra való, hogy a betétet, tampont szépen beledobják. A papírt meg a wc-be. Innentől miért is kell a földre ba szni?


/1-es voltam és igen, volt kuka, nem, nem volt tele, mégis rendre a földön landoltak az említett dolgok/

2022. máj. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Na, a női wc-ről inkább nem nyilatkozok, mert ami sok helyen van, az ocsmány.


Hiába van kuka, a nők jórésze szétdobja a véres mindent, mellépisál, de a szros klotyót is lazán úgy hagyja.


Akkor inkább a férfiwc, Pesten úgyis az utcán is húgyszag van, megszoktam.

2022. máj. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!