Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért jött meg hamarabb ha...

Miért jött meg hamarabb ha fogamzás gátlót szedek?

Figyelt kérdés

kereken fel eve szedem a yangee nevezetu fogamzasgatlot, pont ma szedtem be az uccsót, és a jovohet a szunet amikor megkene jonnie. Viszont nalam az utolso gyogyszeres hetben jelent meg verzes, kb 5 napja menstruálok(??).

Fel voltam fázva egy par napig esetleg az bekavart? Vagy gyenge a gyógyszer? mert a gyengébbiket valtottam ki mert ebbol 2 erossegu van. Illetve egy honapja elkezdtem edzeni, nehez sulyokkal esetleg még az?

Olvastam, hogy van, hogy megjelenik ilyen pecsetelo verzes a gyogyszer miatt vagyis a nem beallt ciklus miatt, de hat 6 honap az mar elegge beallt.

Haziorvosom meg nem valaszolt, mert elso korben hozza fordultam. Remelem nem fog akkor tenylegesen megjonni jovoheten, mert az tul sok nap lenne verzesesen(vagyis 4naphoz vagyok szokva:D)

Esetleg valaki tapasztalat vagy tanacs? koszi elore is

21/L


ápr. 21. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak annyit tudok hozzá tenni, hogy valószínűleg nem amiatt van, mert a gyengébbiket választottad. Habár én hüvelygyűrűt használok, de az 0,120 mg/0,015 mg a yangee 3 mg/0,02 mg-jához képest. Mindíg a kihagyott hétben vérzek. Viszont amikor elkezdtem a tablettát még évekig voltak tiedhez hasonló eseteim.


Illetve elméletileg igen, ugyanúgy vérezni fogsz a megszokott időpontban is.

ápr. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kell csinálni semmit. Mű hormonok irányítják a mű vérzésedet (ami NEM menstruáció). Néha előfordul ilyesmi. Aztán döntse el mindenki hogy ez mennyire egészséges... A fogamzásgátló tabletta totál kikapcsolja a természetes ciklust. Nincs mellette ovuláció sem. A szünet EGYIK napján pedig megvonásos vérzés kezdődik. Az edzésnek és a felfázásnak ehhez semmi köze.
ápr. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!