Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem szeretnék fogamzásgátló...

Nem szeretnék fogamzásgátló tablettát szednie már, spirál kilőve és az óvszer is. Mit javasoltok ami védelmet nyújt és nyugodtan lehetünk együtt a párommal? Komoly kapcsolatba vagyok 6 éve gyereket nem szeretnénk már.

Figyelt kérdés
máj. 1. 20:31
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Ha a ferfi nem kotteti el magat es nem visel ovszert, megis, mit varsz? Sorolni a maradekot, pesszarium, nem jo, nem is olyan biztos.

Milyen titokban letezo csodat varsz itt, ha kilotted az osszes hatekony megoldast, nem mesz nogyogyaszhoz es nem vagy hajlando a Google hasznalatara sem?

máj. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
17%

20# Ezt a fajta hedonizmust mi különbözteti meg attól, amikor valaki tortával és sütivel akar lefogyni?

Mindennek megfizeted az árát valahol, valamikor. Pénzben, egészségben, hangulatban, időben, vagy lemondásban. Valamitől mindenképpen meg kell szabadulni azért a pillanatnyi élvezetért. Végül is sokan áldoznak be 20 évet az életükből egy pillanatnyi hedonizmusért. Szerintem egyszerűbb a hedonizmust beáldozni. A jó szex nem az utolsó 10 másodpercen fog múlni.

máj. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

22: Mint fentebb írtam, nekem azért javasolta 3-4 nőgyógyász is a spirált, mert megkezdődött a változókor. Ha nem lenne párom, akkor is javasolták volna. Miómákra, hormoningadozásra. Az már csak hab a tortán, hogy mellette biztonságos védekezést is nyújt. Ha nem lenne spirálom, akkor valószínűleg a) az 5 darab miómám óriásira nőne, műteni kellene b) szájon át kellene hormonpótlást kapnom a hőhullámokra és egyéb kellemetlen tünetekre. Anyámnak ebben a korban 3-4 eü kürete volt vérzészavarok miatt.


Amúgy az önhitt ostobaságnak is megfizeti valaki az árát, mert olyan bőszen ajánlgatod itt a megszakítást, miközben tudományos kutatások és a pearl-indexe is igazolják, hogy egyáltalán nem számít biztonságos módszernek, nagyon sok terhesség jön létre így.

máj. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Persze a megszakítás és örömönnyektől való terhesség lehetőségét már anno általános iskolába közölték hogy vigyázunk mert.... Az hogy a mai fiatalok ezt nem értik meg és becsúszik a baba az látszik is felelőtlenség.


A spirált próbáltam kb 10 éve de nem bírtam nagyon kellemetlen volt el is engedtem azt azért nem tervezem igazából.

A változó korba nem vagyok nőgyógyász szerint.

Amúgy 45 éves vagyok.

De köszi az eddigi tanácsokat!!!

máj. 10. 10:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!