Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez, (kifejtem lent)?

Mi lehet ez, (kifejtem lent)?

Figyelt kérdés
Végignéztem az internetet, de csak olyan magyarázatot találtam, ami lehetetlennek tűnik. Már másodjára zöld a tisztasági betétem. Nem élek jelenleg szexuális életet. Olvastam, hogy baktérium okozhatja, de az szexuális úton terjedő. Nem ettem semmi olyat, ami ilyen színt idézne elő. Olyan gyógyszert sem szedek, ami ilyet csinál. Alhasi érzésem olyan, mint menstruációkor és felfázáskor, de a fájdalom elenyésző. Nálam nőgyógyász és urológus sajnos kizárt.
máj. 13. 09:13
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
Taka
máj. 13. 21:29
 22/41 anonim ***** válasza:
33%
Csiba
máj. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
Ja... [link]
máj. 13. 21:53
 24/41 anonim ***** válasza:
33%
Hát nem... [link]
máj. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
máj. 14. 07:16
 26/41 anonim ***** válasza:
66%
Kerdezo, baxus baromságokat linkelgetsz itt ahelyett, hogy össze kapnád magad és elmennél egy orvoshoz. Nem a válaszadókkal van itt probléma, hanem veled. Nincs, ismétlem NINCS olyan ok, ami miatt ne lehetne egy nőgyógyászati rendelési felkeresni. Vannak olyan egészségügyi problémák, amiket nem lehet otthon laikusként kezelni, pl nyitott szivmutetet sem végez az ember magán, nyílt törést se próbál rendbe rakni és súlyos bakteriális huvelyfertozest sem kezelget saccra. A te tested, a te életed, úgy cseszed szét, ahogy akarod, de ha az a cél, akkor teljesen felesleges volt kérdést ki írni
máj. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
Ágyhoz kötött vagyok. Max a tűzoltó vihet el. Rendelési időben? Hm... Gratulálok. Egy percig nem bírnád a helyemben. A hülyeséget nem én kezdtem. Trollok otthonába jöttem, pedig segítséget szerettem volna. Jó munkátok van, de rosszul végzitek, mert innentől ignorállak titeket, nem etetem a trollokat.
máj. 14. 08:00
 28/41 A kérdező kommentje:
Most lehet csámcsogni, miért vagyok ágyhoz kötve és miért csak tűzoltó tudna levinni. Mert uyge ez ehhez a témához tartozik... Nagy az Isten állatkertje, de már bezárhatná a kapuját.
máj. 14. 08:02
 29/41 anonim ***** válasza:
51%
Kérdező, szerintem itt te vagy az, aki "szembe megy a pályán", már ne is haragudj...
máj. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

Ha ilyen gond van, biztosan megoldható az is, hogy kimenjen egy orvos házhoz.

De amilyen bunkó vagy, simán megérdemled, hogy szenvedj.

máj. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!