Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez, (kifejtem lent)?

Mi lehet ez, (kifejtem lent)?

Figyelt kérdés
Végignéztem az internetet, de csak olyan magyarázatot találtam, ami lehetetlennek tűnik. Már másodjára zöld a tisztasági betétem. Nem élek jelenleg szexuális életet. Olvastam, hogy baktérium okozhatja, de az szexuális úton terjedő. Nem ettem semmi olyat, ami ilyen színt idézne elő. Olyan gyógyszert sem szedek, ami ilyet csinál. Alhasi érzésem olyan, mint menstruációkor és felfázáskor, de a fájdalom elenyésző. Nálam nőgyógyász és urológus sajnos kizárt.
máj. 13. 09:13
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
48%

"Volt pár eset. Mindkétszer közölték, hogy nem tudnak bevinni. Sajnos. Ez van."


Akkor fogod magad és panaszt teszel a betegjogi képviselőnél. Legyél picit asszertivabb, a te életed, a te egészséged. A betegszallitoknak az a dolga, hogy az immobilis beteget elszallitsak a szükséges vizsgálatokra, kezelesekre. Tippre a tűzoltók miatt nagy súly lehetett a kifogas, de azt is meg kell tudniuk oldani. Hívd fel a háziorvosod

máj. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!