Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez, (kifejtem lent)?

Mi lehet ez, (kifejtem lent)?

Figyelt kérdés
Végignéztem az internetet, de csak olyan magyarázatot találtam, ami lehetetlennek tűnik. Már másodjára zöld a tisztasági betétem. Nem élek jelenleg szexuális életet. Olvastam, hogy baktérium okozhatja, de az szexuális úton terjedő. Nem ettem semmi olyat, ami ilyen színt idézne elő. Olyan gyógyszert sem szedek, ami ilyet csinál. Alhasi érzésem olyan, mint menstruációkor és felfázáskor, de a fájdalom elenyésző. Nálam nőgyógyász és urológus sajnos kizárt.
máj. 13. 09:13
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
De hülye vagy, miket linkelgetsz basszus 🤣😂
máj. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Én nem értem miért húztad fel magad, Kérdező. Fél szavakból senki sem fog megérteni, nem tudom, mit vártál. Ha korrekt választ szeretnél, akkor úgy fogalmazz, hogy segíteni tudjunk, ne úgy kelljen kihúzni belőled minden egyes dolgot. Ha nem tudsz elmenni nőgyógyászhoz, hívd ki a háziorvost, talán még nőgyógyászt is tud kiküldeni, ha ágyhoz kötött vagy.
máj. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
Azért húztam fel magam, mert mocskolódtok, hogy miért nem tudok elmenni orvoshoz, pedig nem ez a kérdés! Nézzetek magatokba! Kár rátok időt pazarolni. Befejeztük!
máj. 14. 10:50
 34/41 anonim ***** válasza:
51%
Senki sem mocskolódott. Ha alapból azzal kezdted volna, hogy ágyhoz kötöttként nem tudsz elmenni orvoshoz, akkor senki nem ugrik neked. Te forgatod ki a dolgot. Ehhez orvos kell, mert felszállhat a fertőzés és nagy bajt okozhat. Ha nem tudsz menni, akkor hívd ki az orvost. Ilyen egyszerű.
máj. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:

"Ha alapból azzal kezdted volna, hogy ágyhoz kötöttként nem tudsz elmenni orvoshoz, akkor senki nem ugrik neked."


Miért is? Az volt a kérdés, hogy miért nem tudok orvoshoz menni, vagy hogy mi lehet a baj? Tessék? Azzal megoldódik a dolog. A magadfajta mindenbe beleköt, még az élettelen fába is. Nem érdemes egy betűt se pazarolni rátok, nem fogjátok fel a normális ember mondanivalóját.

máj. 14. 11:48
 36/41 anonim ***** válasza:
Kiforgatod és azt hiszed támadunk. Írtuk, hogy fertőzés, írtuk, hogy menj orvoshoz. Te írtad, hogy orvos kizárt, nyilván megkérdőjelezi az ember, hogy miért nem akarsz menni orvoshoz egy veszélyessé válható fertőzéssel. A dolog lényege az volt, hogy ehhez orvoshoz kell fordulnod. Én abszolút nem bántottalak, egy rossz szavam nem volt hozzád, mégis azt hoztad ki a segítő szándékomból, hogy a magamfajta mindenbe beleköt. Komoly önértékelési problémáid vannak, az már biztos. Mindenesetre hívd ki az orvost és jobbulást.
máj. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha ágyhoz kötött vagy, akkor felhivod a haziorvosodat, ő pedig megszervezi, hogy a betegszallitok elvigyenek a szakrendelesre. Ennyi.
máj. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:

A betegszállítók nem tudnak vinni. Ennyi.


Köszönöm a jobbulást kívánást. Szép napot neked.

máj. 14. 14:16
 39/41 anonim ***** válasza:

"A betegszállítók nem tudnak vinni"


A betegszallitók erre vannak, el tudnak vinni. Hívd fel a háziorvost.

máj. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:

39!


Volt pár eset. Mindkétszer közölték, hogy nem tudnak bevinni. Sajnos. Ez van.


Köszönöm a jókívánságokat, mindet viszont kívánom, tényleg MINDET!!!


Egy-két "ember" azért elgondolkodhatna a saját pszichés állapotán, mielőtt másnak akar álsegíteni, kitekeri a szavait és keresztkérdésekkel okosítja a népet 😂


Semmi baj, magyarok vagyunk... Legalábbis... 🤔


A saját kérdésem nem követem tovább. Szégyen.


Sziasztok...

máj. 14. 15:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!