Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Az első kontaktlencsém....

Az első kontaktlencsém. Valamit el-szúrtam volna? Mitől le-het ez? /lent/

Figyelt kérdés
3 napja kaptam a lencsémet. eddig semmi baj nem volt, de most amikor beraktam, már akkor kicsit "fájt" meg éreztem...amikor kivettem is olyan volt, mintha még bent lett vna. Bár kiszedtem, de kicsit homályos most... szerintetek azért van, mert kiszáradt egy pöppet a lencse v szösz került alá ? Esetleg megsértette a lencse vagy mi ? Vagy mitől lehet ? Nem egyforma a 2 szemem, de nem cseréltem össze a lencséket, és nem is volt kifordítva :S:S Ekőre is köszönöm a válaszokat.... :)
2010. júl. 25. 21:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Csak még annyit,h egy kis helyen még vérágas a szemem :) :S:S
2010. júl. 25. 21:57
 2/4 anonim ***** válasza:
valószínű,nagyon száraz volt a szemed és megsértette a lencse a szaruhártyát,ajánlatos ilyen esetben külön a szembe is cseppenteni megfelelő szemcseppet
2010. júl. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De ettől bajom nem lehet ugye ? Ez még nem azt jelenti hogy nem viselhetem a lencsét remélem ?? És hogy ha egy pöppet megsérült, akkor nem lessz tőle nagy baj ..nem fogok megvakulmni v vmi ?? Tudom,h sok a kérdés meg lehet h hülyeség...de....félek, mert ez az első :):) Köszönöm szépen a választ :)
2010. júl. 25. 22:07
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

nem lesz tőle bajod,hidd el,nekem sem lett,csak kellemetlen szúró érzés ha száraz a lencse:)

ahogy írtam több nedvesség kell a szemnek,a szemcseppet kérdezd meg a szemorvosnál vagy gyógyszertárba,de ha nincs otthon más akkor a lencse folyadékával is benedvesítheted ideiglenesen a szemed a lencse betevése előtt,ha esetleg ezek után is érzékeny vagy rá akkor lehet h nem bírod a lencsét akkor menj dokihoz.Nekem pl mindig könnyen kifújta a szél és ezért száradt a zsemem meg én sokat sminkelek.

2010. júl. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!