Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 18 éves létemre bepisiltem!...

18 éves létemre bepisiltem! Álmomban éjszaka. Mibajom lehet?

Figyelt kérdés

Legutoljára 5 éves voltam mikor bepisiltem :(.....

Nem is értem hogy fordulhatott elő... egyszerűen már arra keltem fel hogy pisilek :(... tiszta olyan lett a lepedő meg ami alatta van ágytakaró és a gatyám...

és a legrosszabb h a barátom itt aludt mellettem .. gyorsan kirángattam alóla mindent de sajnos felkelt... azt mondtam h megjött...

MIBAJOM VAN??? hogyhogy nem keltem fel rá????

kb 3 hete is volt ilyen , márint h azt álmodtam h nan kell pisilni de próbálok és nemegy és akkor felkeltem .de mg nem pisiltem be de éreztem h már majdnem ...de ez a mai :( Mással is történt ilyen?

Mivan ha legközelebb is előfordul :'(


2010. nov. 2. 09:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Okozhatja stressz, vagy néha húgyúti fertőzés.
2010. nov. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

1. Mielőtt lefekszel aludni, menj el vécére. Előtte fél órával már ne igyál, max. egy kortyot! Máris megelőzöd így valamennyire a bajt.

2. Lehet, hogy olyan tartalmút álmodtál (és nem emlékszel már rá), ami ezt kiváltotta - és sosem fordul elő majd máskor.

3. Lehet, hogy felfáztál, valami fertőzésed van.

4. Lehet, hogy stressz miatt történt.

5. DE menj el orvoshoz! Mondd el mi történt, ha fertőzés, adhat gyógyszert, ha lelki, akkor keres másféle megoldást. Stb.

2010. nov. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Na az ilyen fajta álmoktól én is nagyon félek. Annyira élthűen tudom azt álmodni, hogy már nagyon kell pisilnem és végre sikerül eljutnom a Wc-re, hogy ha nem ébredek fel egyszer időben biztos én is így járok.
2010. nov. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

orvoshoz tuti nem megyek ... bármennyire is fontos lenne mittomén , akkorsem fogom magam égetni hogy bepisiltem :/...


Annyira Kínos :()

2010. nov. 2. 09:53
 5/22 anonim ***** válasza:
Egyszer velem is volt ilyen tizenévesen. Azt álmodtam, hogy nagyon kell pisilnem, és mentem a wc-re és ráültem és pisiltem. A végén pedig felébredtem, hogy bepisiltem. Nem fordult elő többet ilyen velem.
2010. nov. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
remélem velem se fog ... áhh.. de ezek után nemtom hogy merek majd a barátomnál aludni...
2010. nov. 2. 10:05
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne legy mar buta libus, nem kinos. A dokinak mondod el, nem az osztalytarsaidnak.

En is pisiltem mar be, fel voltam fazva. Szedtem altatot, s nem ebredtem fel... Azt almodtam, hogy nagyon kell pisilni, es bekereszkedtem egy hazba, hogy engedjenek a wc-re, s beengedtek, en meg megkonnyebbulten becsorgattam... Azt hiszem 17 eves voltam...


Lehet valami szervi problema, de lehet az is, hogy idegi alapon nincs valami rendben. Mindenkepp menj el az orvoshoz!


Vannak esetleg mas panaszaid? Hasfajas, csip-e ha pisilsz, esetleg surubben jarsz-e a wc-re? Suliban sok stressz er, vagy otthon van-e valami problema ami kivalthat szorongast?

2010. nov. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

semmi stressz se itthon se suliba ráadásul szünet van :/.

Mondjuk tegnap nagyon sokat ittam azért jártam sürün WC-re...

nem szúr,nem éget, nem viszket ott lent .. hasam se fájt.

nemtudom mi lehetett a gond...:(

2010. nov. 2. 10:12
 9/22 A kérdező kommentje:

ennél cikibb nem is történhetett volna a barátom elött...

max ha besza.tam volna :/

2010. nov. 2. 10:13
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Mondok én valamit. Párom 30 éves és múltkor valamennyi becsurgott neki. Azt álmodta, hogy pisil és nem ébredt fel időben. Ez előfordulhat.

Ha többször előfordul, akkor menj el dokihoz ( nem égő, sokkal cifrább dolgokkal találkoznak).

Mindig pisilj lefekvés előtt és ne agyalj ezen a dolgon. Mással is megesik.

2010. nov. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!