Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok és mindig is...

16 éves vagyok és mindig is bepisiltem éjszaka ha többet ittam . Kinőhetem még ezt? :S

Figyelt kérdés

nagyon ciki mert már többször is bepisiltem a barátoméknál.

mikor kicsi voltam az orvosok mindig mondták hogy majd kinövöm..de nem tudom mitől változna ez..lehet annyira mélyen alszom?segítsetek tudok ez ellen valamit tenni?


2010. júl. 14. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne igyál annyit.
2010. júl. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok ,szerintem ez pszichés ok lesz ,szóval szerintem keress fel egy pszichológust.
2010. júl. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lefekvés előtt mondd meg magadnak, hogy fel kell kelned, ha pisilned kell.
2010. júl. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is bepisiltem kiskoromba, majdnem minden este. Kinlodtak a szülők, bár voltak gondok a családban, lehet pszichés, de 10 éves koromra kinőttem. Ám van, hogy bepisilek kb évente egyszer kétszer, mai napig nem jövök rá miért. Most is vannak problémák, sőt depresszió jelei is vannak rajtam, szóval menj el orvoshoz. Én nem szeretnék.
2010. júl. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!