Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bepisiltem az éjszaka, mi...

Bepisiltem az éjszaka, mi bajom van?

Figyelt kérdés

Egyik éjjel azt álmodtam, hogy a WC-n ülök, és pisilek. Aztán arra keltem fel, hogy bepisiltem. Még soha nem álmodtam ilyet, és még soha nem pisiltem be. :S

Mi bajom van? Beteg vagyok?? :(


L/15


2010. aug. 31. 08:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Neeem, csak éjszaka nagyon kellett pisilned. Velem már kétszer is előfordult, és nincs semmi bajom. Lefekvés előtt menj WC-re, és ha éjjel kell, akkor ne aludj vissza, hanem menj ki:)
2010. aug. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia, dehogy vagy beteg, én is álmodtam már ilyet, egyszer pisilés lett a vége, egyszer meg azt álmodtam, hogy a wc-n ülök és nyomok..hát be is szartam:) még jó, hogy aznap a párom már elment dolgozni:)))) remélem nem lesz több ilyen:))
2010. aug. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nyugi velem is előfordult már ilyen, én is ilyet álmodtam....semmi bajod nincs :)
2010. aug. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne ijedj meg, nekem múltkor a párom majdnem becsurrantott ( az eleje ki is jött), utolsó pillanatban rohant ki pisilni éjjel :)

Valószínű, hogy nem lesz több ilyen, mert most akkora "sokkot" kaptál, hogy legközelebb majd felébredsz. Én is így jártam.

2010. aug. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen álmom már többször is, de idejében felébredtem és ki tudtam rohanni. Gondolom így jelez az agyunk álmunkban, hogy ébresztő!
2010. aug. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Nekem amikor pisilnem kell éjjel mindig kimegyek, és a WC-n lehunyom a szemem miközben pisilek xD
2010. aug. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne félj, ilyen előfordul :) Velem is történt már ilyen kb 16 éves koromban. Azóta rászoktam arra, hogy az alvás előtti utolsó pillanatban megyek ki pisilni (és mindenképpen megpróbálok pisilni, még ha nincs is rá inger), és utána legfeljebb csak egy kortyot iszom. Ha éjszaka felébredsz arra, hogy wc-re kell menned, akkor menj is el, és ne aludj rögtön vissza, ezekkel elkerülhetők az ilyen balesetek :)
2010. aug. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek! Megnyugodtam! :)
2010. szept. 3. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!