Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális az ha sehol nem...

Normális az ha sehol nem vagyok szőrös?

Figyelt kérdés
Lábon, kézen puncin hónaljon egy szál szőröm nincs! Örüljek neki? Még a mensesem se jött meg!
2010. nov. 2. 13:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
inkabb az a problema hogy nincs szor. ezt nem ertem talan valami ujfajta betegseg.
2010. nov. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Hát lehet hogy későn érő vagy,és csak később fogsz fejlődni.Nálunk osztályban csak egy ilyen csaj volt,5-7 ben meg meg már mindenki menstruált és a cici is nőtt már 3-4,ben,nuni szőr meg szintén volt 4-5-ben.


Milyen magas vagy?Cicid nő már?


Lehet csak fejlettlen vagy,mert van olyan aki teljesen lapos még 14 évesen is,és a mensije is csak 15 évesen jön meg,de 16 éves korra mindenképp kell mensinek lenni.Te még nagyon fiatal vagy,így még van pár éved,hogy fejlődj.Én mondjuk örültem,hogy van mensim,meg minden más,de nem kell még aggódnod,még kicsike vagy,nem bántásból íróm.

2010. nov. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ó 19 vagy,akkor visszaszívom amit előbb beírtam,menj orvoshoz,az már nem normális.De melled az van úgye?A szőr nem lényeges,de a mensi ott valami baj van.
2010. nov. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy egy 19 éves lányt, aki még életében nem menstruált hazaküldi az orvos...


Menj a "szerelem és szex" témakörbe kamukérdéseket írogatni, ne itt trollkodj!!!

2010. nov. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Persze a cicim már 10 éves koromban nőni kezdett.
2010. nov. 4. 17:53
 16/17 anonim ***** válasza:
akkor nem értem,ha volt már cicid,az most más hogy nincs szőrőd,lehet valami betegség is,ami nem hormonális,mert egyszer volt valami a tévében,ahol se szőr,se szemöldök nem igazán volt.De hogy mensi se legyen,az már baj.
2010. nov. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Szemöldököm meg hajam azért van.
2010. nov. 6. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!