Felfázásra az antibiotikum mennyi idő után hat? Pár óra alatt hathat?
Normális hogy 3 óra után már elmúlt a véres vizelet? A csípő érzés még megvan sajnos.
Nektek mennyi idő alatt szokott hatni?




válasza:



válasza:



válasza:Ne szedj semmit. Jarj kocogni.
Dietazz. Savanyu kaposztat egyel.
Az immunrendszert kell helyrehozni nem a tuneteket kezelni.




válasza:Reggelente töményebb a pisi; ezért is láthattad azt, hogy rózsaszín - ami szerencse (na nem az, hogy rózsaszín, hanem hogy emiatt elsiettél az orvoshoz segítséget kérni).
Biztosan még most is van benne egy kevéske vér, de mert napközben többet iszol, így felhígult és kevésbé látszik.
Tényleg kell pár nap, mire hat az antibiotikum.




válasza:



válasza:Kapcsolódó kérdések:
Elolvastam a mellékhatásokat és egyszerűen nem merem. Mit tegyek? :/
Nemrég felfáztam, majd felírtak rá antibiotikumot. Mielőtt elkezdtem szedni, éreztem a derekamnál hátul egy kisebb fájdalmat, gondolom vesemedencegyulladás. Az antibiotikum el fogja múlasztani azt is?
Olyan szinten fel vagyok fäva hogy kb hónapok óta fáj a pisilés, de már átterjedt a vesékre is. Urulógiára nem lehet bejutni nem veszik fel a telefont. Nőgyógyászatra sikerült de ott meg nem látnak el. Csináltak egy rutin rákszerűrést (kértem pedig hpv szűrést is meg...
Még december végén szedtem, most jött meg január 11-én, viszont sokkal kevesebb mint szokott.
Nektek mit írt fel vagy mondott az orvos ha az állandó pisilés inger miatti antibiotikum nem használt (ami 5 napos)? Az urológus vagy nő gyógyász mit tud javasolt ezután ? Vizelet vizsgáat nélkűl Még1 kérdés a tejsavot-tejszármazékot tartalmazó ételek pl zabkása...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




