Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség. Nagyon fáj a hasam,...

Segítség. Nagyon fáj a hasam, mit csináljak?

Figyelt kérdés
nincs itthon senki aki segíhetne.:(
2010. nov. 5. 13:33
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%

Egy baj van az ügyelettel meg a mentővel..

Elmesélem mi volt velem. Nyár elején megjött először, olyan iszonyatosan fájt a hasam mint még soha, egy ideig még tűrtem, de aztán egyre jobban fájt, aztán apámék teljesen megijedtek mikor jöttek be a szobámba és láttak engem az ágyon fekve, mocorogva, jobbra-balra fordulva, majdnem sírva, úgy hogy már hangosan szenvedtem. Ezt viccen kívül, már fura hangokat adtam ki annyira nem bírtam magamban tartani a fájdalmat. Mindent kipróbáltunk, vettem be gyógyszert is, de nem múlt el. Aztán apámék felhívták az ügyeletet, kijött a doki, hiába látta mennyire szenvedek, kaptam az oldalamba egy szurit, attól múlt csak el. De úgy hogy annyira lefárasztott az egész, hogy mozdulni nem bírtam, se beszélni, se reagálni semmire..következő hónapban ugyan ez lejátszódott, csak hajnalban, arra keltem fel hogy ugyan ez van. Egyedül próbáltam kibírni hátha elmúlik de megint szinte már sírva keltettem fel anyámékat hogy én ezt nem bírom tovább, majdnem összeestem apám fogott meg. Megint felhívtuk az ügyeletet, ott meg beszóltak egy ilyet hogy menstruációs tünetekkel nem szokás orvost hívni és totál leszóltak...végül hajnalban, anyám egyik oldalamon tartott mamám a másikon és lesétáltunk az ügyelethez. ami kb 10 perc lett volna egyébként, de 1 óra lett belőle ha nem több..

Kérdem én, mi a f*sznak vannak akkor az orvosok ha csak sürgős esetet vizsgálnak ki? a következő hónapban ugyan ez megismétlődött, de akkor már én mondtam anyáméknak hogy felejtsük el az orvost szarok rájuk. 13 órán keresztül ugyan úgy szenvedtem. a vége felé már csak feküdtem mint egy fogyatékos mert SEMMIRE nem volt erőm.

Ennyit az orvosokról.

Amúgy tény hogy el kellett volna menni kivizsgálásra, de azt hittük csak egy "időszak" mikor ennyire rossz.

A legnagyobb ellenségemnek se kívánom azt a 13 órát amit akkor bírtam ki. Lassan ott tartottam hogy fogom és leszúrom magam. CSAK AZÉT MERT MEGJÖTT és basztak rám.


Bocsi hogy hosszú lett csak gondoltam felvilágosítalak titeket mennyire nem éri meg orvoshoz menni ha havi bajról van szó.

2010. nov. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%
Jujj sajnállak. háziorvost nem lehet felhívni am? Mert szerintem annak kötelessége kijönni.
2010. nov. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Úh basszuus :// ez szörnyűű :S:S
2010. nov. 5. 14:32
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
Az... olvasni is fájt. és valahogy az én kis hasfájásom eltörpült mellette -.-
2010. nov. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
Am jobban vagy már? :D
2010. nov. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 bénabéla11 ***** válasza:
68%

a háziorvost kell kihivni vagy elmész az ugyeletes nőgyógyászhoz...a sürgősségire ne menj mert az hogy neked fáj az hihetetlenül szörnyű, de tény hogy el fog muulni és utána semmi bajod nem lesz...tehát nem életbe vágó és nem marad maradandó sérülésed...egyébként meg ha bunkók voltak akkor bunkók...de nem kell máár mindenért leszólni az orvost...főleg a baleseti sebészt...aki ugyebár életeket is ment...komoly sérülteket operál nap mint nap...ha belegondolsz ahhoz képest hogy valaki elvágta a főerét vagy levágta egyik testrészét munka közben a te problémád nem sürgősségi...tudom hogy szar de ez igy igaz...


amugy megértem a problémád, de azt nem amit leirtál az orvosokról...

2010. nov. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

Amúgy már jobben vagyok, vettem be gyógyszert amit mondtál amikor a lány hadonászik :D :D attól el is múlt, igaz még egy kicsit fáj de remélem jobban leszek perceken belül =)

köszönöm mégegyszer mindenkinek :))

2010. nov. 5. 15:23
 28/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem a sürgősségire ment be hanem az ügyeletre, ahova tény, hogy súlyos sérülteket is visznek, de nem azt mondták, hogy jelenleg minden orvos le van kötve vagy életveszélyes sérüléseket lát el vagy volt egy baleset és nagy a tömeg csak azt h le van szarva ha vkinek menzeszkor fáj a hasa.
2010. nov. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
nincs mit :Dlegalább megtudtam h az az izé hatásosxD
2010. nov. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
:D
2010. nov. 5. 15:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!