Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség. Nagyon fáj a hasam,...

Segítség. Nagyon fáj a hasam, mit csináljak?

Figyelt kérdés
nincs itthon senki aki segíhetne.:(
2010. nov. 5. 13:33
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

14:25-ös vagyok

Ki mondta hogy a sürgősségit kéne hívni? Azok még jó hogy beleröhögnek az ember képébe ha odaáll havi bajjal. De ügyeleten szerintem legalább tanácsot adhatnának hogy mit csináljon az ember főleg ha amiket kéne az se hat órák múlva se. (plusz nekem 4 nospa bevétele után se csillapodott)

De most hogy megemlítettétek, a háziorvost érdemes hívni sztem...basszus h nekünk ez nem jutott eszünkbe :S pedig nagyon nagyon rendes. Legközelebb tudni fogom legalább kit kell hívni.

Egyébként remélem már elmúlt vagy legalább enyhült :)

2010. nov. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vagy?
2013. júl. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim válasza:
83%

cickafark xdddddddddddddddddddddddd

tea

2016. nov. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 Sssaszem ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. nov. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:
45%
gyógyszert vegyél be vagy tegyél rá melegvízes palackot, vagy fürödj vagy tusolj meleg vízben. ha nem segít akkor azt probáld ki hogy benyálazod rendesen az ujjad, és kicsit erősen belenyomod a köldöködbe. nekem a köldökös módszer bevált, és már nem fáj a hasam. :3 13/F
2018. júl. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
100%
Nekem az hatott ha vettem be Normafloret és raktam rá palackot de utána másnap megint ugyanúgy fájt nagyon rossz szóval én el mentem orvoshoz és megállapította hogy be gyulladt a májam szóval a legjobb ha el mész vele orboshoz
2020. júl. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 Sssaszem ***** válasza:
Kedves utolsó mit kaptál a májgyulladásodra?
2020. júl. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!