Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PÉCSen szeretnék elmenni...

PÉCSen szeretnék elmenni NŐGYÓGYÁSZhoz! Az időpontkérésnél lehet orvost választani? Ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Azért lennék erre kíváncsi,mert régen a Labossa Gusztávhoz jártam a rendszertelen menstruációm miatt..és most úgy hallottam,hogy az időpontkéréseknél,már nem lehet "orvost választani",én viszont szeretnék hozzá menni megint..köszönöm a válaszokat előre is:)
2010. nov. 9. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Hívd fel a kartonozót és mondd, hogy konkrétan hozzá szeretnél időpontot kérni. Nem látom logikusnak, miért ne lehetne adott orvoshoz feliratkozni, hiszen eddig ő kezelt. Én évekig jártam úgy a nődokimhoz, hogy mindig telefon kértem őhozzá időpontot. De meguntam, hogy 3 hetekre kaptam időpontot, így átmentem egy másik rendelőbe.


Ha nem jár itt senki, aki pécsi és pont abba a rendelőbe jár, akkor szerintem az a legokosabb, ha felhívod őket. Ilyenkor biztos van még kartonozó! :)


26/N

2010. nov. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy ő mikor rendel és hozzá kérj időpontot. Nálunk megkérdezik a szakrendeléseken, hogy ragaszkodunk-e konkrétan valamelyik dokihoz és ha igen, akkor oda írnak be. Max. többet kell várnod.
2010. nov. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Van magánrendelése keddenként 4-6-ig oda nem kell időpontot kérni, viszont ajánlatos már negyed 4 körül odamenni és elég sokat kell várni. Egyébként a Szabadság úton, a Lépcsőház étterem mellett van a rendelője. Nőgyógyászati vizsgálat 7000Ft-ba kerül.
2010. nov. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,sajnos a magánrendelésre nincs pénzem,pedig nagyon meg voltam vele elégedve..hát mindegy kaptam egyébként időpontot,de nem lehet tudni ki lesz,majd december 3-án megyek dokihoz..azért köszönöm mégegyszer:)
2010. nov. 13. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!