Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van ez? Talán az idegess...

Miért van ez? Talán az idegesség zavarta össze a menstruációmat?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok.5 éve menstruálok,azóta már szépen beállt a rendszer.Most viszont 2-2,5 hónapja minden felborult.Most lettem középiskolás,elég sokat idegeskedek.A szünet közepén légcsőhurutom lett,vasárnapig nem jelentkezett láz,azonban tegnap(hétfő) megjött a menstruációm és lázam is lett,38 fokos(este 8-kor mértem).Aztán bevettem a mérés után rögtön egy egész rubofent,aztán este 11-kor megint mértem a lázam,és akkor már rendes testhőmérsékletem volt(36 fok).

Ma megint nem produkáltam lázat,a doki felírt Sinupret-et.

Vajon az idegesség befolyásolta,hogy megjött a menstruációm?26.-án még menstruáltam október végén,meg szeptember végén is,de most november elején nem kellett volna megjönnie..:S azelőtt mindig időre megjött.

Nőgyógyász a megoldás?:O


2010. nov. 9. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
A kérdésedben benne van a válasz! Az idegességtől is lehet rendszertelen. Azért kérdezd meg az orvost.
2010. nov. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

uhh szegény .... 10 éves korod óta menstruálsz? :S:S

am én hallottam olyat is, hogy egy csajnak 25-én kellett volna megjönnie, és 28-án volt vizsga és szétidegeskedte magát, merhogy ő semmit sem tud....aztán levizsgázott és este már meg is jött neki....xD

szóval lehet h az idegesség miatt....

2010. nov. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nálam folytonos idegeskedés van..de akkor hogyan tudom én ezt helyrehozni?:O
2010. nov. 9. 19:26
 4/4 anonim ***** válasza:
idegesség,ne idegeskedj annyit vmi gyógyszer kell.B6!amúgy meg nekem 9 éves korom óta van meg a menzeszem és most vagyok 19.
2010. nov. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!