Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Már a 3. levél linynette20-t...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már a 3. levél linynette20-t szedem. A 9. szemet elfelejtettem pótolni, csak 12,5 óra múlva pótoltam. A hatása így enyhült, másik védekezési módszer is szükséges?

Figyelt kérdés
2008. máj. 4. 14:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, csökkenhetett a hatása, ezért kiegészítő védekezést kell használni 1 hétig!
2008. máj. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mármint a 9. szemet elfelejtetted bevenni,nem? Ha 13 órán belül pótoltad, akkor védve vagy, nem kell mással védekezned. Nődokitól tudom.
2008. máj. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A tájékoztatóban 12(!) óra áll, én a helyedben inkább tutira mennék és használnék kiegészítő védekezést.
2008. máj. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

még a 3. levél után sem vagy akkor olyan szinten védve,hogy,ha egyet később pótolok,akkor nem kell plusz védekezés???

nem tudom melyikőtöknek higyjek??mert a barátommal ma avgyunk 5 évesek és jó lenne megünnepelni..

sos!!!

2008. máj. 4. 14:42
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én tanácsoltam azt, hogy védekezzetek. Én is ezt a tabit szedem, szóval tudom, miről beszélek. De ha nekem nem hiszel, olvasd el a tájékoztatót. Én a helyedben nem kockáztatnék, van olyan barátnőm, aki épp így esett teherbe 19 évesen. Szóval tedd, amit gondolsz, én csak leírtam, mit ír a tájékoztató! De ha neked belefér utána több hónapos para, hogy most terhes vagy-e vagy sem, akkor ne védekezzetek.
2008. máj. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem hiszel annak, amit előttem leírtak, akkor miért nem veszed elő a kis kezecskéddel a tájékoztatót és olvasod el rajta, hogy ha 12 órán belül nem pótolod, akkor legalább 1 hétig kiegészítő védekezést kell alkalmazni, függetlenül attól, hogy évfordulótok van e és attól is, hogy mennyi ideje szeded. Máskor ne felejtsd el, de ettől még kockáztathatsz, hátha nem leszel terhes, te dolgod.
2008. máj. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi, hogy nem csak óvszert lehet ilyenkor használni kiegészítésként, vannak egyéb megbízható módszerek is (pl. kúp). Ha ez lenne a gond.
2008. máj. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.a gyógyszer papírja nincs meg ezért is kérdeztem meg,hogy mi a teendő.köszönöm és most indulok a drogériába valamilyen óvszerért..
2008. máj. 4. 15:05
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez van a tájékoztatójában:


"12 órán túl a készítmény hatása csökkenhet. Ilyen esetben ne pótolja az elfelejtett drazsé(k) bevételét, hanem folytassa a drazsé szedését a megszokott módon. Az elkövetkező 7 napban kiegészítő fogamzásgátló módszer alkalmazása szükséges."

2008. máj. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
és ez a 7 nap,pontosan 7 nap vagy várjak többet??vélemény??
2008. máj. 7. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!