Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan valaki akinek az...

Van olyan valaki akinek az első menstruációja 19 éves korában vagy afelett jött meg?

Figyelt kérdés

nekem még nem jött meg soha. illetve egyszer gyógyszer segítségével, de azt azonnal abba kellett hagynom mert trombózist okozott. voltunk már mindenféle kivizsgáláson több nőgyógyásznál mindenféle orvosnál és semmi bajom nincs de mégse jött még meg, igazából nagyon aggódom emiatt :(


19L


2010. nov. 19. 11:37
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Hú nagyon szépen köszönöm a segítséget :D a Norbi duci tréning nekem mindig bejön csak általában feladom :) de most ráhajtok és köszönöm még egyszer nagyon kedves vagy! :D
2010. nov. 19. 12:43
 12/16 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen! :) Amúgy maga az Update életmód is nagyon jó, én is azzal "tanultam meg" mikkel lehet fogyni. Nekem még a legelső könyve van meg, az alapján csinálom. Igaz, már saját magamra igazítva. (3-asokat nagyon ritkán eszem csak, de pl. egy alma (ami 2-es, simán lemegy este is)


Ja és ne add fel, annyiszor fel adtam én is, de látod, nem menekülhetünk magunk elől...


Sok sikert és kitartást! :)


26/N

2010. nov. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
8%
Már régen el kellett volna menned orvoshoz.
2010. nov. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha elolvastad volna a hozzászólásait, láthatnád, hogy már volt mindenféle kivizsgáláson...
2010. nov. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

ezeket megfogadom és köszönöm még egyszer :D


bírom az ilyeneket, hogy beírnak valami okosat, közben már rég leírtam, hogy voltam orvosnál :)

2010. nov. 19. 13:55
 16/16 A kérdező kommentje:
Kedves 26/N anyukám elvitt egy magán orvoshoz ahol kiderült hogy nagyon magas az inzulinom. Azt mondta az orvos, hogy emiatt hízok folyamatosan és emiatt nem is jön meg. Kapok rá gyógyszert, veszünk szobabiciklit, diéta, és ezekkel együtt plusz a gyógyszerrel fogyni fogok és az inzulinom is helyre fog állni. És azt mondta az orvos, hogy ahogy visszaáll meg kell jönnie :)
2010. dec. 10. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!