Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nő vagy férfi nőgyógyászt...

Nő vagy férfi nőgyógyászt ajánlotok? (tapasztalatokat is légyszi)

Figyelt kérdés

a barátnőim azt mondták, h a férfi nőgyógyászok kedvesebbek

ti hogy vagytok ezzel?

köszönöm :)


2010. nov. 23. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Rég történt de igaz volt, nő vizsgált meg, de szadista módon, pedig nagy neve volt a Budapesti klinikán. Előttem meg levizsgázott. Én azóta csak férfi nőgyógyászhoz vagyok hajlandó elmenni.
2010. nov. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%

Férfi!! A nő nem érzi át annyira a problémádat.

Velem is bunkó volt egy.Soha többet nőhöz.

A férfiak kedvesebbek,beleérzőbbek,hosszabb az ujjuk,ami nem hátrány.

2010. nov. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"A nő nem érzi át annyira a problémádat"

Ebben mi a logika?:D Nem pont hogy a nő tudja átérezni, mert a férfinak nincs sem hüvelygombája, sem menstruációja, sem vérzészavara?



Én egyetlen egy nőnél voltam, és bevált. Nagyon kedves volt, figyelmes, mindent előre elmagyarázott, hagyott kérdezni, stb:)

Én nagyon elégedett voltam vele.

Nőgyógyászat gyakorlaton is azt hallgattam egy hónapig, hogy "jöjjön már vissza az xy (nő nemű nőgyógyász)". Három férfi orvos volt ott, abból talán egyhez elmentem volna, ha muszáj:D



Viszont alapvetően ne az döntsön, hogy nő vagy férfi. Ugyanis a nők és a férfiak között is van nagyon rendes és figyelmes, de ugyanúgy mindkét nemben előfordulnak ritka nagy parasztok is.

Kérdezd végig a barátnőid, anyukád, nőismrőseid, hogy kihez járnak, mennyire elégedettek.


Ezzel a hozzászólással egyébként nem a férfiakat akartam szidni, hanem a nőket megvédeni. Elég rossz, hogy már alapból minden nő nőgyógyásznak rossz hírét keltik ezen az oldalon:(

2010. nov. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

most 16 vagyok, igy érdekelt h milyen nemű nőgyógyászhoz menjek majd ha kelleni fog

2010. nov. 23. 19:32
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
én nőhöz járok,férfihez nem szívesen mennék, nem mutogatnám magam.
2010. nov. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Elsősorban a szakértelem és kedvesség alapján válassz, mert mindkettő fontos, ne nem alapján.

Idősebb férfihoz járok (a környékünkön amúgy is csak ilyen van), nála születtem, anyukám is már lánykora óta hozzá jár, sőt a nagymamám is.

Női ngy. nem volt dolgom, de valóban rossz a hírük, nem tudom mennyire igaz ez, egy ismerősöm sem jár nőhöz.

Én viszolygok attól, hogy egy nő érjen hozzám azokon a helyeken, bizarr lenne, még szülésnél a szülésnő/bába ok, fiatalabb (kb. 35 alatti, fiatalos) férfihoz viszont semmiképpen nem mennék.

2010. nov. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amúgy anyudnak milyen az orvosa, mennyire emberséges?

Miért nem mész ahhoz? Nekem nagyon jó volt, hogy ott volt velem anyukám, 16 éves voltam én is, főleg ha őt régebb óta ismerik, biztosan másképp bánnak az emberrel, mintha most először esnél be az ajtón.

2010. nov. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem a nőgyógyász neme fontos, hanem az, hogy hogy viselkedik a beteggel. Egy férfi sem a nő puncijára kíváncsi! Semmit nem jelent neki a punci!
2010. nov. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a nő az vagy nagyon kedves, vagy nagyon nem. de sose tudhatod előre.

sztem a férfi nőgyógyászok vhogy természetesebbek, én sose éreztem h mutogatnám magamat, sokkal jobban szeretek férfihoz járni, nekem ő csak egy orvos, és nem konkrétan egy férfi. nem is tudok máshogy nézni rá, emiatt nekem semmi gondom nincsen az előtte való meztelenséggel, és tudom h ő sem úgy tekint rám, mint egy utcán sétáló talán jó nőre, hanem mint "betegre"

2010. nov. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!