Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aki volt anorexiás, és helyrer...

Aki volt anorexiás, és helyrerázódott, mennyi idő után jött meg újra a menzesze? Ill. mennyi kilót szedett vissza?

Figyelt kérdés

Kort, magasságot, tömeget írjatok, ílletve mennyi volt a leagalacsonyabb tömeg, amit elértél, és mennyiről kezdtél fogyni.

Mi miatt döntöttél úgy, hogy újra eszel?


2010. nov. 24. 13:35
 1/3 anonim válasza:

Szia :)

Hát, az attól függ hogy a szervezeted milyen gyorsan áll helyre. Egyél rendszeresen, szedjC vitamint, nekem ajánlották....

6-7 hónap alatt állt helyre a menzeszem. 6 hónapig egyálltalán nem volt meg, utána pedig nagyon gyengén..

173 cm vagyok, es 68 kg-ról fogytam 47 -re.

Visszahíztam 55-re. Ez most pont jó, jól érzem magam, es végre minden helre állt. :) Körülbelül 2 hónap alatt fogtam le. 12 éves voltam akkor. Most 15 vagyok. Nem fogyózom, csak tartom a súlyom, egészségesen étkezem. És sokkal boldogabb vagyok hogy nem kell koplalnom.

Sok sikert, kitartást, sikerülni fog :)

2010. nov. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi a választ:)

én 17 leszek lassan, március óta nem volt havim...

Most vagyok kb. 40-41 kg a 160 cm-hez, annyira durván sosem csináltam az anorexiát, minden nap reggeliztem (kakaós csiga/túrós táska/mákos patkó tejjel és kávéval), majd lassacskán visszaszoktam az ebédre (leves és kishús) és lett így erőm mellette sportolni is, és egy úszós nap után ooolyan rohadt éhes voltam, hogy zabáltam, ennek kicsit több, mint egy hónapja, mellette iszom a cickafarkfű teát, és szerintem lassan rendbe jön a havim, mert jönnek pattik ki(régebben mindig a havim előtt kb. 1 héttel jelentek meg, és érzem is néha, h picit görcsöl a hasam, ami régen is volt a menzesz előtt egy héttel)

azért remélem hogy visszajön, mostmár tényleg megeszem a napi 2000 kcalt, és mellette sportolok is, bár hétvégére elég fáradt leszek... (úszok meg bicajozok).

2010. nov. 27. 15:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 14 éves korom súlyát tartottam 26 éves koromig (42-44 kg/160 cm). Volt olyan időszak, hogy lementem 40 alá. Igaz én beteg nem voltam csak étvágytalan voltam, de ha volt étvágyam akkor bűntudat nélkül ettem csokit, tortákat meg zsíros ételeket. Sokat sportoltam inkább ez volt az ok amiért sovány voltam.

Soha nem volt meg rendesen, nem egyszer fél évig nem volt semmi.. Csak gyógyszerrel tudták rendberakni (fogamzásgátló). Azt két éve abbahagytam, kaptam vitaminokat így híztam most 49-50 kiló vagyok. Úgy ahogy beállt a menzeszem is, de néha késik pár napot.

2010. nov. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!