Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1hete csúszik a mensim....

1hete csúszik a mensim. Normális ez? Lehet h azért amiért anorexiás tüneteim vannak?

Figyelt kérdés

Már többen felfigyeltek rá h naponta 1x eszek..és h még akkor is tiltakoziok a kaja ellen..először csak koplalásna indult ez, mert nem tetszettek a nyári fotók rólam(fürdőrucis) De most ugy belejöttem a nemevésbe h ez jo nekem..viszont már megkellett volna h jöjjön..de még csak jelét se adja..Am nem idegeskedek,tehát az is kizárva h attol legyen..A terhesség meg főleg kizárva, mert most leegem lett a pasikbol(multko 2idősebb pasi lefogott..es azota haragszom rájuk..)

16vok(és 4éve van meg,tehát már beállt..eddig..még az elején volt h kimaradt 3honapra..akkor is így h augusztusba megjött és legközelebb csak novemberbe)


2008. szept. 7. 10:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%

Golyóérett példány vagy azt hiszem.

Neked felesleges bármilyen tanácsot is adni. Igazi buta (nem hülye, hanem BUTA) kislány vagy. Koplalj nyugodtan jó lesz az. 40 kiló alá menj mindenképpen mert akkor leszel pont jó. Menszi nénitől meg búcsúzz el, és örülj neki hogy nem kell vele foglalkoznod :)

Gyógyszereket szedsz már? Szerintem mindenképpen kattanj rá.

Ha már a Ciklont nem lehet használni, legyünk humánusak és kreatívak :D

2008. szept. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
a saját érdekedben keress fel egy pszichológust, ha anorexiás vagy. ha megvonod magadtól a létfontoságú tápanyagokat nagyobb bajod is lesz annál, hogy kimarad a menszid.
2008. szept. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Psszt már, hagy csinálja, hulljon a férgese :D
2008. szept. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
am ha anorexiás vagy,akkor akár évekig kimaradhat..szal nem kéne ilyenekkel szórakozni...
2008. szept. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
Igen a nemevéstől marad ki a menszid, de tényleg elég buta vagy ha ez igy jó neked. Jobban tennéd ha inkább sportolnál, vagy edzenél kicsit. Az alakodnak is jót tenne, a bőrődnek is és a közérzetednek is. De persze a legegyszerűbb nem enni, nehogy tegyél vmit a tested érdekében hamár nem jön be neked. Az már fárasztó lenne gondolom. 16 éves vagy. Szedd már össze magad!!!
2008. szept. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%

Anorexiás vagy - és az utolsó figyelmeztető jel a vérzés kimaradása. Több jel most már nem lesz - a halálig. Csak a súlyod, ahogy megy le.

Menj orvoshoz, és kérj segítséget. Ha magadnak nincs erőd, szólj egy jó barátodnak, hogy segítsen.

2008. szept. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Rengeteget sportolok..régen is izmos voltam és most is, azzal nincs gond..és nem vagyok sovány.164centi és 52kilo vok..Am én arra is gondoltam h a meleg miatt nem esze..tnap is olyan kánikula volt..mert az 1dolog h nem tetszett az akkori tetem(akkor több kilo is voltam)de most h melegem van csak iszok napi 7liter csap vizet, és reggel virágport eszek, asportot se feljtem el, mert nem akarok gyenge lenni..apa nélkül nőttme fel, és nem akarok nőies lenni..mert félek h én i sférfi nélkül leszek és akkor mindent nekem kell csinálni..ugy mint anyának.
2008. szept. 7. 12:37
 8/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hgoy a meleg miatt nincs étvágyad, de lehet, hogy azért mert ha nem eszel, egy idő után nem is lesz étvágyad, és összemegy a gyomrod! A mensid kimaradása valóban egy komoly figyelmeztető jel az anorexiánál. Ne virágport kajálj reggelire, hanem legalább egy kis müzlit, vagy gyümölcsöt! A reggeli nagyon fontos étkezés. Ha sportolsz rendesen nem lesz baj az alakoddal!

A pasikat meg csak egy ideig fogod utálni, aztán elmúlik, amint feltünik egy jóképű, jópofa srác, aki újra felkelti az érdeklődésed! De előbb szedd össze magad, egyél rendesen! Ne félj tőle, hogy te is egyedül fogsz maradni, neked kell mindent egyedül csinálnod! Még nagyon fiatal vagy, van időd megtalálni az igazit, akinek fontos leszel, és mindenben melletted áll! De most koncentrálj az egészségedre, meg a sulira! Beszéld meg anyukáddal a félelmeidet, gondjaidat, vagy keress fel szakembert, mielőtt késő lenne!!!! EGYÉL!!!!

2008. szept. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%

Na idefigyelj!!!! A virágpor nem táplálék! S nem csak folyadék kell az élethez. Amit megiszol az már egyenlő a vízmérgezéssel.Igenis anorexiás vagy és segítségre szorulsz, de itt mi hiába papolunk neked,ha te jól érzed magad. Szóval falra hányt borsó az egész. A másik. Ha így folytatod kimarad a menzi teljesen, begolyózol és nem azért nem lesz pasid mert fiús vagy hanem egyáltalán ilyen roncs mint te nem fogsz kelleni senkinek. Ja és gyereked sem lehet soha sem véletlenül sem készakarva.

Anyukád meg nem azért maradt egyedül mert nőies, hanem mert így hozta az élet. Arra nem is gondoltál,hogy azért nevelt egyedül mert apád volt a hülye? ??

2008. szept. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
94%

Ugye az csak vicc,hogy reggel virágport eszel!? Hülyéskedsz??? és 7 liter csapvíz???

A 164 cm-hez tökéletes az 52 kg, de az 54 még ideálisabb lenne, sőt az 56 is tökéletes lenne és még 60-nál sem lennél kövér! Fogd már fel,hogy a pasik nem szeretik, ha egy scajnak kiállnak a bordái.Pontosan attól leszel szép és nőies ,ha van popsid,csípő, melled, az se baj,ha van egy kis pocid. Én 19 évesen 166 cm vagyok és kb 60 kg, és a barátom imádja a testemet,tetszik neki ,hogy van rajtam mit fogni.

De te nem akarsz nőies lenni…Miért nem?? Kicsit ellentmondásos,amit a végén írtál.Én vagyok a hülye,vagy csak te gépeltél félre?Nem akarsz nőies lenni, mert a végén pasi nélkül maradsz. Akkor maradsz pasi nélkül,ha ezt tovább csinálod.Vagy szerinted a pasik a nőietlen nőket szeretik?

Rengeteget sportolsz és nem eszel? Bocs ,virágport eszel,nehogy kihagyjuk.Folytasd csak, és nem scak menzeszed nem lesz,de pasid se ,sőt életed se!

Az előző hozzászólásodban vagy vicceltél,vagy nagyon komoly pszichés gondokkal küzdessz és saját érdekedben sürgősen meg kénne beszélned valakivel a gondjaidat és felkeresni egy pszichiátert.

2008. szept. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!