Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Végbél körül több helyen...

Végbél körül több helyen kirepedt bőr, viszketés, mivel kezeljem?

Figyelt kérdés
Hosszú ideje húzódó probléma számomra, hol helyre jön hol visszajön hol kevésbé hol erőteljesen...
2010. dec. 3. 14:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
ami nyilván rossz énis kijavítanám...ha egyértelműen rossz, akkor igen. de jelen esetben a nivea krém az kinek jó, kinek rossz. egyértelműen nem mondhatod meg h az mindenkinek rossz és punktum. van aki szereti, és évek óta azt használja és megvan vele elégedve. véleményt mondhatsz, h te azt tanultad h szar. de egyértelműen kijelenteni h azegy szar...ilyet nemlehet. nemmindenkinek az.
2010. dec. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy szakember elolvassa az összetételt egyértelmű, hogy sz@r attól mert Te úgy érzed használ még nem lesz jó krém, alaposabb és szakmai szemügyre vétel utál nem így lenne és egyértelműen az számít és nem a laikusok véleménye.

Semmi hatóanyag, főbb összetevői a paraffin (kőolaj származék, amely elzárja a pórusokat, nagyon kis mennyiségben szinte minden krémben megtalálható, nagyobb mennyiségben káros, zsíros hatást kelt, nem bőrbarát, nem szívódik be, ez a krém tele van vele) és glicerin (ami nagyon kis mennyiségben hidratál de nagyobb mennyiségben inkább kiszárít), a bőr ezalatt a krém alatt nem tud lélegezni, de ami a legnagyobb baj, hogy nincs benne hatóanyag!!! Olyan krém meg, hogy minden bőrtípusra nincs, vagyis egy hazugság, minden bőrtípusnak másra van szüksége. A hátoldalán nem a marketing szöveget kell elolvasni hanem az összetételt, már ha értenél hozzá. Azért mert Mariska néni állítja, hogy a tescos krém jó, még nem lesz az, mert szakmai szemmel nem az, mert nem egészséges a bőrnek az összetétele, hatása.

De nyugodtan kend be a saját seggedet a Nívea kézkrémmel! Remélem az arcodat is kened vele, gyönyörű lesz a bőröd. Engem nem zavar. De azért másnak ne tanácsold a kézkrémet a végbél nyílására, amikor vannak megfelelő kenőcsök rá. A válaszod egyértelműen rossz volt. De tovább nem vitatkozom ilyen baromságon.

2010. dec. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

"De nyugodtan kend be a saját seggedet a Nívea kézkrémmel!"

:D:D

annyira jó volt neked írogatni, mindig felhúztad magad, meg mindig olyanokat írtál h tök sokat röhögtem rajtuk :D

sajnos már nemtudok nagyon mit kitalálni amivel szintén fel tudlak húzni. nembaj, én azért jól elvoltam. gondolom te is:D


amúgy nem kenem az arcomat semmivel. nivea kézkrémmel sem.

egyedül a seggemre használtam mint ahogyan azt írtad :D


további szép pályafutást kívánok neked a kozmetika világában :D

2010. dec. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

75%-os...egy jó nagy tudatlan bunkó vagy....nem láttam, hogy a 85%-os túl ideges lett volna, pont, hogy Ő válaszolt megfelelő tudással a kérdésre, a lehető leghiggadtabban, míg te kötekedtél és nem tudta a gyomrod bevenni hogy marhaságot írogatsz.

Anyám kozmetikus, már közel 30 éve, megmutattam neki a kérdést, a kérdezőnek üzeni: Neogranormon és Sudocrem is jó rá, ha nem használ akkor orvos. A 75%-osnak: az ilyen sérülésekre a megfelelő kenőcsöt kell alkalmazni, nem egy bolti krémet ami egyértelműen egy rossz hatású, rossz összetétellel rendelkező gagyi krém, ami egyáltalán nem olcsó (ilyen Ft/liter áron nagyon jó professzionális /magasabb hatóanyag tartalmú, boltban nem kapható, amit a kozmetikusok is használnak/ krémeket is lehet venni, persze szakember segítségével), a legkevésbé sem alkalmas hám sérülések kezelésére.

Nekem nem szükséges válaszolnod az irritáló stílusodban, mert úgy is lesz@rom.

2010. dec. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
ha akarnék se tudnék mit írni, mer ez baromi semmitmondó egy komment volt...a kozmetikusé jobbak volt. őt kérném vissza inkább.
2010. dec. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Csirkeba válasza:

[link]

Ennyit a NÍVEÁRÓL

2016. jan. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!