Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A szódabikarbónás ülőfürdő...

A szódabikarbónás ülőfürdő tényleg jó hüvelygomba ellen? Vagy más ötletek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 17:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom jó e a szodabikarbónás fürdő, de én nem kísérleteznék házilag. Egy olyan kellemetlen tünet, ami az embert házi kísérletezésre készteti, már megér annyit, hogy elmenjenek vele az orvoshoz. És akkor lehet, hogy nem okozol nagyobb kárt magadnak. Meg talán gyorsabban gyógyulsz is.
2010. dec. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Intim zuhany vagy a canesten kombi(érdemes valamelyiket még kiprobálni az orvos elött hátha elmulasztja.Utobbi szerintem jo,bár persze nem mindekinek válik be.
2010. dec. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

nem hiszek a gyógyszerekben csak rontanak a helyzeten

de azért köszi :)

2010. dec. 8. 17:34
 4/11 anonim ***** válasza:
54%

1 honnét tudod, hogy gomba? mik a tüneteid?

2 a szódabikarbónás marhaságot még nem hallottam, de ha már mindenáron ülőfürdőt szeretnél, akkor kamillatea, cickafarkfű v sós ülőfürdő, vagy akár ecetes is, mert hogy a savas pH-t nem bírja a gomba, a szódabikarbóna meg pont lúgos

3 intim zuhany fertőzésnél nem ajánlott, mert kb azt éred el vele, hogy a méhedbe is feljuttatod a kórokozókat - persze, ha a doki ír fel valami hüvelyzuhanyba való löttyöt, miután megvizsgált, az más tészta

4 canesten combi szart sem ér, mert mindenki azt használja, ezért a legtöbb gombatörzs rezisztens már rá + ha nem gombás fertőzésről van szó, akkor még hagyjuk szaporodni a bacikat egy kicsit


amúgy a mindenre jó hüvelykúp vény nélkül a betadine, de orvosi ajánlás nélkül ezt sem kéne, mert ez viszont mindent kiírt a jó bacikat is....de mindenesetre inkább ez, mint a canesten


de a legjobb, ha FELKERESED AZ ORVOSOD ;)

2010. dec. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%
Utolsóval egyetértek. Nem magadon kellene barkácsolni. Mert azután rosszabb lesz és nézhetsz.
2010. dec. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A szódapor lúgos. A hüvelyben tejsav van, ami véd... Tehát a szódabikarbónánál kevés nagyobb hülyeséget tehetsz.
2010. dec. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

semmiképpen ne csináld

a cickafark ülőfürdő viszont mindenféle női bajra jó

2010. dec. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hm
2011. jan. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem a szódabikarbónás fürdő használ. A szódabikarbóna bizonyítottan öli a gombát.Nekem használ, én havonta 1-2-3 alkalommal fürdök szódabikarbónás vízben, azóta nincs gombám. Előtte sok ezresem bánta, mert sok ment el a Canestenhez hasonló cuccokra. A magzatvíz ph-ja 8.5 , azaz lúgos. A babát lúgos víz védi a fertőzésektől. hülyeségnek tartom a savasítást. kicsit fura, hogy az anyaméhben 8.5 pH előállításán dolgozik, kintebb meg savasítunk. Ja, a hagyományos babaszappant is használom mosakodásra, megelőzi a gombát,és egyáltalán nem csíp meg semmi különöset nem okoz, csak már nem járok gyógyzertárba gomba miatt, csak szódabikarbónáért. 20 dkg 200 Ft. Nagyon drágák azok a gyári gombaellenes szarok, húszsoros árat kérnek, mint amennyibe ténylegesen kerülhetnének.
2013. jan. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Ne mondjatok már hülyeségeket. Igenis jó a szódabikarbónás ülőfürdő. Mielőtt hülyeséget beszéltek nézzetek is utána!!!!
2014. febr. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!