Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap voltam rákszűrésen, a...

Tegnap voltam rákszűrésen, a doki vérzést tapasztalt nálam. Pedig 2 hét múlva kell, hogy megjöjjön. Kérdeztem, ez miért van. Erre nem kaptam választ. Ez miért lehet?

Figyelt kérdés
2009. jan. 20. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Normális mennyiségű vér volt, vagy csak szivárgás? Ha az, akkor lehet hogy a doki nem úgy csinálta ahogy ezt kellene és megsértett egy pát hajszáleret. Pecsételő vérzés sok minden miatt lehet, még a stressztől is. Ne parázz:)

Azóta is vérzik? Ha szagtalan, akkor nincs baj, de ha kifejezetten büdös, akkor lehet hogy gubanc van. Azért mentél szűrésre, mert fájt, vagy csak úgy?

Ha még van kérdésed, priviben megtalálsz! Bon courage:)

2009. jan. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A vérzés oka több minden lehet (gyulladás, méhszájseb, együttlétnél felsértődött stb...). Nálam, sajnos az állandó hüvelygyulladás miatt mindig lát az orvos szivárgó vérzést a hüvelyfalból. Persze ez nem normális, a gyulladást kezelni kell. Hogy miért döntött így az orvosod?? Ha aggódsz és van esetleg más tüneted is, lehet, hogy érdemes lenne felkeresni egy másik orvost is. Egyébként pedig jó kérdezni, ha az orvos nem beszél. Én mindig ezt teszem, mert többségében elég szűkszavúak.
2009. jan. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Semmim se fáj, a szokásos szűrésen voltam. Nem is vérzés inkább barna folyásom van azóta. De nincs szaga, és nagyon minimális. A dokiról az megvan a véleményem. Keresek másikat.
2009. jan. 20. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!