Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Talán ismerős. Azt hiszem...

Talán ismerős. Azt hiszem hüvelygomba, vagy mégsem?Naponta néhányszor elkezd viszketni a szeméremajkam tájéka, és olyankor alig bírom abbahagyni, mert dörzsölésre még inkább viszket.

Figyelt kérdés
Ugyanakkor a hüvelyváladékom erős, kellemetlen szagú. Tudom, tudom, nőgyógyász, de mit tegyek ha a városban 3 doki van, az egyik "nem beszélni jól magyar", a másik az orra alatt dörmög, a 3. pedig arogáns megjegyzéseivel riaszt el. Azt hiszem, hüvelygomba, de nem vagyok benne biztos. Megerősítést, vagy tanácsot várok...
2009. jan. 21. 00:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
patikában lehet kapni canesten krémet és hüvelykúpot vény nélkül, próbáld ki. a hülye nőgyógyászokat meg hagyd a francba.
2009. jan. 21. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Canesten combi-t vegyél a gyógyszertárban,vagy az Oriflame-ből lehet rendelni teafaolajat -ez nagyon jó-,azt csepegtesd a tamponra,vagy a bugyira!A fehérneműk mosásánál soha ne használj öblítőt,és minél kevesebb mosószert!Remélem tudtam segíteni!Jobbulást!
2009. jan. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Használhatod rá a Canesten kombit, ha nem csíped a dokit, de csak akkor, ha a tünetek alapján biztonsággal felismered, hogy tényleg hüvelygombád van. A Canesten kombi kb 2000, mondjuk nekem most a doki felírt krém+kúpot, ami patikai készítmény, került kb 800 forintba, szóval nekem megérte inkább azt a kis kényelmetlenséget.
2009. jan. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!