Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 éves leszek egy hónap...

16 éves leszek egy hónap múlva! De még nem jött meg a menstruációm. Vékony vagyok nagyon. Menjek nőgyógyászhoz vagy ne?

Figyelt kérdés
anyukám elakar vinni .. de nem merek
2010. márc. 23. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:

igen én elmennék. lehet, hogy a világon semmi bajod nincs, de nem árt egy kivizsgálás. inkább az orvos mondja meg, hogy mi van.

lehet az is közrejátszik, hogy nagyon vékony vagy. ettől lehetséges, hogy nincs peteérésed, de tényleg ezt majd az orvos megmondja.

2010. márc. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tényleg lehet attól, hogy vékony vagy, de ezer más oka is. Menjetek el anyukáddal, hidd el nem annyira vészes:) Minden nőnek túl kell esnie rajta egyszer:)
2010. márc. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért vagy nagyon vékony? Szüleidtől örökölted, vagy anorexia inkább?
2010. márc. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én lassan 17 leszek, elég vékony vagyok (bmi 16,5), még soha nem jött meg, de nincs semmi baj szerintem felesleges elmenni, max ha 18 éves korig nem jön meg akkor esetleg. fúúj, én bizti nem mennék:)
2010. márc. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, én is nagyon vékony voltam ilyen koromban (179 cm és 49 kg!!) és nekem sem akart megjönni. Már teljesen kétségbe voltam esve, el is könyveltem, hogy én ígymaradok. :) Ja, és a mellem se nőtt semmit. És láss csodát: a 17. szülinapom előtt egy hónappal megjött! Utána elkezdett nőni a mellem is, és fel is jött rám pár kiló, amitől bomba alakom lett. :) 26/L
2010. márc. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó két válaszoló: Örülök, hogy nektek ilyen egyszerű volt, és kívánom hogy a kérdezőnek is csak ennyi baja legyen. De ne bíztassátok már arra, hogy ne menjen el. Képzeljétek el, nekem sem akart tök sokáig megjönni, miután megjött, utána is kimaradt csomó időre, de egy ideig ráfogtuk, hogy jajj, biztos csak vékony vagyok. Aztán végre rászántam magam a nőgyógyászra, és kiderült, hogy PCOS-em van...

És ez manapság egyáltalán nem ritka betegség.

Kérdező: Igen is menjél el nőgyógyászhoz, úgy is túl kell rajta esni egyszer. Ha azt mondja semmi gond, akkor legalább megnyugszol, hogy egészséges vagy.

Ugyan ezt tanácsolom az előttem kettővel válaszoló leányzónak, akinek még nem jött meg. Ne legyetek már felelőtlenek. Tényleg nem a legkellemesebb dolog a nőgyógyász, de minden nő kibírja. Mi az, hogy "fúj, én bizti nem mennék?" És ha bajod lesz? Akkor is inkább kikúrálod magad otthon, ahelyett, hogy elmennél? Gyereket is nőgyógyász nélkül szülsz?

Bocsánat, nem akartam senkit lecseszni, de tényleg ne legyetek felelőtlenek!!!

2010. márc. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hmm .. hát köszi a sok választ! :)

És igen inkább énnis el megyek nőgyógyászhoz ..

Igaz nagyon parázok :D

De muszáj!

És nem vok anorexiás .. csak vhogy nincs étvágyam..ha meg van étvágyam akkor keveset tudok enni ..

2010. márc. 24. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!