Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire kell tisztának lenni...

Mennyire kell tisztának lenni szeretkezéskor? Túl fóbiás vagyok, vagy ez a normális? A spontán szex kész fertőzés veszély?

Figyelt kérdés
Az alap problémám, hogy azzal pisilünk amivel szeretkezünk. Párom nem mossa meg magát pisilés után így olyan marad(fiú). Leteszteltem, átnedvesedett a papírzsebkendő, pedig állította, hogy nem lehet olyan. Én(lány) megmosom magam minden wc-zéskor, mert van bidénk. Régen nem zavart, élveztem a spontán szexet, de most belegondolok, hogy mennyi baci, meg büdi dolog van a fütykösön, és már nincs is kedvem hozzá. De az se túl izgató, ha előtte lefürdünk, mert akkor eltűnik a spontanaitás. Próbáltam intim törlőkendőt rakni az éjjeli szekrényre, de sem segített, sőt fura szaga lett tőle. Szerintem sokszor szerelmeskedik az ember pisilés után, lányok is fiúk is, ja és az orál - a spontán orál? nyami-nyami :D
2010. dec. 17. 21:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
47%

Ha neked vágyromboló, hogy a párod nincs megfürödve, akkor fürödjön meg és kész. Hiába is mondanám, hogy túlzottan parázol és nincs ott semmi halálos baci vagy undi szag, ha te azt érzed vagy gondolod, akkor úgysem lesz kedved szeretkezni vele.

Kész. Este szex fürcsi után vagy ha spontánabbra vágytok, akkor a közös zuhanyzás legyen az előjáték.

2010. dec. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
18%

sztem ez baromira túlvan dramatizálva. a spontán szex olyxan h jön a vágy, elkap, és hagyod magad sodródni vele. ha neked közben pisis és bacis kukikon jár az agyad....hát erre nemsokat tudok mondani.

pisilés után megmosni a női nemi szervet....van wc papír az bőven elég. sztem te ezt túlzásba vitted már kicsit.

2010. dec. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

amúgy a megmosáson én is csodálkoztam, szerintem felesleges.

rá kéne venni a párodat, hogy törölje meg a kukiját mindig, különben ne várja el a spontán orált.

bár lehet, nem is várja el, nem tudom.

2010. dec. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
78%

"A spontán szex kész fertőzés veszély?"

Egy picit gondolkozz! Ha az lenne, akkor az emberek többsége beteg lenne! És nem lenne ennyi ember a földön!

Ezt már nem is nagy számok mondják (amik a statisztikában már hitelesek), hanem az óriási számok.....

2010. dec. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

előző, bizony elég sok nő elfertőződik, ha túl gyakran hódol a spontán szex élményeinek.

akárhol utánanézhetsz, hogy ha a szex előtti mosakodás elmarad, akkor sokkal nagyobb a valószínűsége, hogy felborul a nő hüvelyének ph-ja, és máris kész a fertőzés, elszaporodnak a normálisan is jelenlévő baktériumok.

a női nemi szerv sokkal érzékenyebb ilyen téren, mint a pasiké.

2010. dec. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

többek között ezért is vannak a hüvelygombareklámok...

ha felborul az egyensúly, hamar begombásodik minden nő, egyik oka pedig a spontán szex.

2010. dec. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy kivel van a spontán szex.Egy igényes tiszta férfival vagy olyannal aki wc papírt sem használ.
2010. dec. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!