Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen érzés menstruálni?

Milyen érzés menstruálni?

Figyelt kérdés
Még nem jött, meg, nem tudom milyen. Csak érdekel, hogy várnom kell-e, avagy sem.
2010. dec. 25. 18:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
93%

Én egy hónappal múltam 11, mikor először megjött. Nem számítottam rá, nagyon rossz volt:(

Most 20 vagyok, de azóta se kedvelem:) Néha fáj a hasam, fejem, de van amikor egyáltalán semmim. Nálam inkább olyankor a fejemben vannak gondok :) veszekedek mindenkivel, utálom az életet, nincs kedvem semmihez, senkihez, stb...

Szerintem nincs mit várni ezen, és senki a világon nem fogja azt mondani neked, hogy ez jó! Mert nem az!

2010. dec. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
50%

Durva, hogy 10 válaszadó közül egy sem érzi, mekkora áldás az, hogy normálisan menstruál.

Mi az, hogy "addig örüljön míg nem jön meg".

20 éves vagyok, és félévente egyszer jön meg. Talán örülnöm kellene szerintetek?

Hát tényleg baromi jó azon izgulni, hogy lehet-e gyerekem vagy se...


Kérdező:

Vkinek szinte semmilyen. Csak folyik a vér és ennyi. Vkinek görcsei vannak, fáj a hasa, nyűgösebb olyankor egy kicsit.

Ritka esetben tényleg nagyon szarul is lehet lenni, erős görcsökkel, hányással, ájulással. De azért ez viszonylag ritka.


Egyébként minél inkább úgy áll hozzá vki, hogy "jaj de szar", annál rosszabb.

Kimutatták, hogy azok a lányok többet szenvednek a vérzéssel, akiket úgy neveltek, hogy a "menzesz szar".


Szerintem örülni kell neki, hogy normálisan megjön. Ez azt jelenti, hogy egészséges az ember, életet adhat egy gyereknek.

Ha fájdalmaid vannak, akkor meg beveszel gyógyszert, vagy meleg vizes palack a hasadra aztán kész.

Akinek meg annyira erős görcsei vannak, az menjen el kivizsgáltatni magát.


Azokat megértem, hogy panaszkodnak, akik elájulnak meg hánynak minden menzesznél. De talán egy párnapos görcs miatt nem kellene kifutni a világból.


Higgyétek el, sokkal rosszabb, ha egyáltalán nincs. Pedig nekem is voltak már nagyon fájdalmas menzeszeim, mikor kb csak feküdni bírtam. De inkább minden hónapban ez, minthogy ne lehessen babám!!

2010. dec. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
36%

"és senki a világon nem fogja azt mondani neked, hogy ez jó! Mert nem az!"


De. Én azt mondom, hogy igenis jó. Örülnék, ha minden hónapban menstruálnék, még akkor is, ha fáj.

Tényleg ennyire nem érzik a nők azt, hogy ez egy jó dolog?

2010. dec. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
79%
én örülnék ha normálisan menstruálnék, minden hónapban várom de mindig sokat késik:S
2010. dec. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
igazából már régen megjött, csak látni akartam, hogy miket tanítanak rá a kislányokra...
2010. dec. 25. 19:46
 16/20 anonim ***** válasza:
90%

Csatlakozom azokhoz akik szerint örüljetek annak h van normális menstruációtok.

Nekem már egy jó ideje nincs normális, úgyhogy ha véletlenül megjön (magától!) akkor annak nagyon örülök, még annak is ha fáj a hasam. :D

De sokszor nem tudjuk azt megbecsülni és értékelni azt amink van,és zúgolódunk ellene, de van akinek ez nem természetes (sajnos) h minden hónapban megjön.

2010. dec. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Lehet furán hangzik, de a jobb napokon valahogy élvezem is. Pont pár napja beszéltünk erről barátnőmmel.:) Olyan piperkőc kedvünk szokott lenni, és lehet erre fogni, ha egy kicsit durcisak vagyunk.:D Viszont pár havonta megszokott hülyülni, novemberben pl sírva jöttem haza a suliból, annyira fájt.
2010. dec. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Álljon meg a nászmenet. Attól, hogy rendesen menstruálok, még utálom a menszeszt, mert fáj és iszonyú. És emellett persze örülök, hogy annyi jó van a hányás, ájulás, hasmenés mellett, hogy órát lehet hozzá igazítani és jelzi, hogy egészséges vagyok... De ettől még gyűlölöm és egy sz@r dolog... Ez a kettő nem zárja ki egymást.
2010. dec. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én is utálom. Pedig nem szokott fájni, csak nagyon ritkán. DE akkor is plusz probléma! Tampont venni (pénz), időt rászánni stbstbstb.


Attól még jó dolog, hogy rendesen működik, de tényleg nem zárja ki, hogy utáljam, hogy van.

2010. dec. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
nekem most nemrég jött meg nemis fájt meg semmi de kicsit olyan kellemetlen amikor érzed h nedves vagy:S:S de am. semmi bajom nics vele egyenlőre...(: 13/L
2010. dec. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!