Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzasgatlo szedese eseten...

Fogamzasgatlo szedese eseten is megjohet hamarabb a menstruacio?

Figyelt kérdés
tegnap volt az utolso szemem amit be kellett vegyek.ez utan ma reggel megjott barnas folyasban majd rendesen.ez normalis?masfel hete mandulagyulladasom volt,sok gyogyszert szedtem de nem antibiotikumokat.ez okozhatta hogy hamarabb jott meg?vagy van valami gond?
2011. ápr. 3. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
7 napos szünetben bármikor megjöhet, teljesen normális dolog
2011. ápr. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem is az utsó után 2 nappal szokott megjönni:)
2011. ápr. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szia!


Nekem 4 napra jön meg sajnos az utolsó szem után. Bár én Lindynette 30-at szedek, mert a 20-as gyenge volt.

De biztos van olyan, hogy hamarabb megjön. Csak ha szeded a tablettát, nem menstruációd van, hanem közti vérzésed.

2011. ápr. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
eddig meg nem fordult elo,ezert most kicsit megilyedtem.Pont az volt h az utolsot szedtem be elozo este es reggel mar megjott,vagyis 2nappal hamarabb mint szokott.Ezek szerint normalis.Ugyanugy tartsam be a 7nap szunetet?
2011. ápr. 3. 21:14
 5/6 anonim ***** válasza:

természetesen tartsd be a 7 napos szünetet


aaz utolsó válaszoló meg nézzen utána mi a közti vérzés és mi a megvonásos vérzés közti különbség

2011. ápr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
előzőnek: a megvonásos vérzésre gondoltam, csak elírtam. Nem kell rögtön támadni. Mindenki hibázhat, aki jót akar.
2011. ápr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!