Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szokott fájni a fejetek...

Szokott fájni a fejetek közvetlenül menstruáció előtt? A fogamzásgátló tabletta okozhat ilyet?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

De még mennyire!!!

A melleim is szoktak fájni olyankor.

Továbbá vagy a fellegekben járok, vagy tiszta depis vagyok, és mindenen elsírom magam.

2011. márc. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Raffi ***** válasza:
48%
A fogamzásgátló is okozhat ilyet! Sőt mást is, hiába mondják, hogy nincs mellékhatása!
2011. márc. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mikor még fogamzásgátlót szedtem, akkor mensi előtt nekem borzalmas rosszulléteim voltak!Úgy fájt a fejem, hogy mozdulni is alig bírtam, hányingerem volt, rázott a hideg, depis lettem.Ez minden hónapban 1 napig tartott, de az is épp elég volt!Most már nem szedek ilyen tablettát, előfordul, hogy előtte vagy utána való napokban fáj a fejem, de közel sem annyira, mint akkor a tablettától.
2011. márc. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

A fejem az nem szokott, de a gerincem végig, egészen a derekamig, sokszor úgy érzem, olyan, mintha el akarna szakadni :(


20 L

2011. márc. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen. És tényleg a tabletta okozza. Nekem menses előtt két nappal elkezd fájni iszonyatosan, migrénszerűen és nem múlasztja el semmi, csak ha megjön... jajj, már attól is fáj, ha rágondolok...


21/L

2011. márc. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!