Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális, mindenkinek így...

Ez normális, mindenkinek így van vagy csak nekem?

Figyelt kérdés

Már másfél éve megjött és ez eddig nem mindíg volt így csak mostanában nyár óta azt hiszem de lehet hogy ősz eleje óta. Szóval a hüvelyem mindíg csíp mielőtt megjön és abba marad a folyásom...normális ez a csípős érzés?

De ez 1-2 órával előtte kezdődik...most viszont már két napja tart mondjuk ma kellene megjönnie....de már egy ideje tart ez a csípés....:S:S 14/L


2010. dec. 29. 13:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem menj orvoshoz.
2010. dec. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
:O Most eez komoly? De ez mitől lehet?
2010. dec. 29. 13:31
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha csíp,a z nem normális, valamilyen fertőzés. Hogy gomba, baci vagy esetleg mindkettő, azt nőgyógyász tudja csak megmondani. Menj el, méghozzá akkor, amikor tünet is van (tehát mikor éppen csíp). Kenetvétel után célzott kezelést kapsz majd, antibiotikumot vagy gombaellenes szert, esetleg mindkettőt. Fontos kikezelni, mert később komolyabb gyulladás lehet belőle.
2010. dec. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Istenem n nagyon félek...nem igazán akarom ezt,de ha már ennek kel lennie valahogy elmondom anyumak:S:S Amúgy hogy kabhattam el?
2010. dec. 29. 15:38
 5/11 A kérdező kommentje:
Jah..és miért ponr akkor amielőtt "megjön"?
2010. dec. 29. 15:47
 6/11 anonim ***** válasza:
Bárhol elkaphattál bármit, wc ülőke, más után törölközőt használtál stb. Félned nem kell, nincs mitől, anyukádnak is egészen biztosan voltak már ilyen gondjai, ezen semmi szégyellni való nincsen. És biztosan elkísér az orvoshoz is.
2010. dec. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Háhhát igen biztos...akkor most irány a nődoki? De miért pont menzesz előtt?
2010. dec. 29. 19:00
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés, ne felejtsd el feltenni az orvosnak, biztos válaszol rá. :) Igen, én elmennék a helyedben.
2010. dec. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hidd el a bátrabb énem is....de szólni kell anyunak majd ha kettesben leszek vele!
2010. dec. 29. 19:19
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszia a válaszokat?:D
2010. dec. 29. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!