Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Karácsonykor hagytam abba a...

Karácsonykor hagytam abba a fogamzásgátló szedését. A hétvégén kellett volna először "magától" megjönnie, de nem jött. Mennyi kimaradt mensi után kell dokihoz menni?

Figyelt kérdés
Tudom, várnom kell még, de az a furcsa, hogy péntek óta vannak mensi-szerű görcseim, a mellbimbóim nagyon érzékenyek, ma reggel meg tényleg úgy éreztem a görcsök és feszítés alapján, hogy ha most sem jön meg, akkor nem tudom miért érzem úgy, hogy mindjárt megjön. Terhes nem vagyok. Peteérésem úgy gondolom hogy volt, bár nem néztem semmi mást, csak a nyákot, és amikor kb. kellett volna lennie, akkor volt a tojásfehérjés nyúlós, viszont utána meg szinte megszűnt, olyan "ragacsosabb" lett. De akkor miért nem jön meg?
2009. jan. 27. 08:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Meg fog jönni. Nekem a gyógyszer abbahagyása után nem jött meg pontosan időre, nekem is késett. Majd egy-két hónap után rendeződik a ciklus. Ne idegeskedj ezen ha biztos vagy benne hogy nem lehetsz terhes.
2009. jan. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!