Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most jött meg, holnap iskola....

Most jött meg, holnap iskola. Nem igazán szeretném elmondani a többieknek hogy megjött. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmnek persze elmondtam már, de van még sok lány, akik nagyon kíváncsiak. Velük is jóban vagyok, de mégsem szeretném senki orrára kötni. Lesz tesink és én ki fogok állni, mert erős a vérzésem. Biztosan megkérdezik, hogy miért nem tesizek. Mi mondjak? És az öltözőben mit csináljak, hogy ne vegyék észre, hogy betét van rajtam?


Csak normális válaszokat, légyszi! Előre is köszönöm :)



12/L


2011. jan. 2. 17:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

köszi.


Azt fogom tenni amit 18:02 javasolt. :)

2011. jan. 2. 18:21
 12/15 anonim válasza:

Nekünk akkor is kell tesiznünk, ha megvan. A mozgás elvileg jó rá. :)

Amugy ha nem szeretnéd, hogy tudják akkor hosszabb póló stb, de ezt mondjuk már elmondták :)

14/L

2011. jan. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszi. Elmondtam. Úgy volt, hogy egy lány beszélt róla, hogy milyen rossz menstruálni, mert éppen megvolt neki. Erre megszólaltam, hogy nekem is...

Hát nem mondom, kicsit kéne gondolkoznom.

2011. jan. 5. 18:37
 14/15 anonim válasza:
32%
normális válaszokat?? erre??
2012. nov. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Erre normális ember tudott volna választ írni,de nem gond... :D Egyébként jó, hogy "válaszoltál", mert vicces így visszanézni. :) De szerintem teljesen jogos volt a kérdés. Ha nem ismered a körülményeket, és az osztálytársaim reakcióját, akkor ne szólj be légyszives.
2012. nov. 18. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!