Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagy alhasi 'fajdalmaim'...

Nagy alhasi 'fajdalmaim' vannak, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Kb. 20 perce,es mar kezdd kibirhatatlanna valni , ez a negyedik mentruacios nap... tippek?
2011. jan. 9. 11:17
 1/8 A kérdező kommentje:
kezd*
2011. jan. 9. 11:18
 2/8 anonim ***** válasza:

Vegyél be magnéziumot, az görcsoldó is, ha ennél erősebb kell, akkor No-spa plusz fájdalomcsillapító.


Ha nem akarsz gyógyszert, akkor próbálkozz meleg vizes palackkal, vagy ülj forró vízbe, próbálj kicsit tornázni, nekem ez szokott segíteni.

2011. jan. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És kezdj el ligetszépe-olaj kapszulákat szedni. A legközelebbi menzeszed már elviselhetőbb lesz.
2011. jan. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt. A No-Spa-s tanacsodat megfogadom. :)
2011. jan. 9. 11:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Mg annyi, mint halottnak a csók, ha az ember rendesen görcsöl. Vagy No-Spa, rögtön kettő vagy Algoflex, menstruációs görcsben az az egyik legjobb.
2011. jan. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem az egyetlen dolog, ami bejött, az az alkohol. Méghozzá a SOK alkohol. Alapvetően utálok inni, még szilveszterkor is inkább kólát ittam, de! ilyenkor semmi más nem elég hatékony. Menj le a boltba, vegyél egy kétdecis rövidet. A kommersz is jó, csak az alkoholfok a lényeg. Az teljes üveggel erőltesd le. Undorító íze van, úgyhogy ha kell, keverd üdítővel. Elálmosodsz, lefekszel aludni, mire felébredsz kutya bajod se lesz.
2011. jan. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, ha már fáj, akkor tényleg nem jó annyira a magnézium.


De mensi előtt már el kell kezdeni szedni, meg mensi alatt is (bár nem gáz, ha szeded mindig, mert másnak is jót tesz), és elviselhetőbbek lesznek a görcsök. A ligetszépe kapszula is ilyen hatású, azt is próbáltam és jó volt. :) Ha nagyon fáj, akkor én No-spa + fájdalomcsillapító kombót szoktam.


Első vagyok, azt hiszem.

2011. jan. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, rajtam az segített, hogy beültem forró vízbe, és zuhanyrózsával folyattam a hátamra a melegvizet, és összegömbölyödtem :)
2011. jan. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!